2777
2789
عنوان

ژل لب زدم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

به نظرم یک سی سی بزن از این به بعد رو

امروز 23 مرداد 403 نیت کردم تا سال اینده خونه بخرم😍دلم میخواد بعد خونه دار شدن برای دوقلو اقدام کنم😅 اخه من عاشق دوقلوام لطفا با هرچیزی که بهش معتقدین برای من انرژی مثبت بفرستین 😍🌹ممنونم
اتفاقا گفتم برا تنوع خوبه ولی لب قشنگی داشته و مشخصه خوشگله خودش کجای حرفم مشکل داره دقیقا

یکی از اطرافیان بینیشو عمل کرده بود زیر پیج دکتر تشکر کرد ازش،اکثرا اومده بودن بپرسن که دکتره چطوره اینم طبیعی خواسته بود

اکثرا بهش گفته بودن وای اصلا فرق نکرده خوب نشده نمیرم پیش این دکتر و.... این اشکش درومده بود بعد ها رفت تراپیست تا اوکی بشه،واسه همون میگم نگید که چرا زدی و... 

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
من میگی؟ خیییلی پف داره انگار عمل نکردم چیکار کنم؟تازه ورم یه طرفه هم داره 

نمیدونم اره انگار عمل نکردی چند وقته؟

ازدواج تو سن ۱۸ تا ۲۴ مثل ترک کردن یه مهمونی تو ساعت ۸ شبه که مهمونای خاص ساعت ۱۰ به بعد میان 
من میگی؟ خیییلی پف داره انگار عمل نکردم چیکار کنم؟تازه ورم یه طرفه هم داره 

چند وقته عمل کردی؟

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو