2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

قشنگه 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  

بله عزیزم 😍

آهای اونایی که دختر دارید،خواهرانه میگم بهتون به دختراتون به چشم اینکه اونا گریه کن و غصه خور ،در باز کن پدر و مادر هستند نگاه نکنید به این دلیل نخواین که دختر دار بشید ،درسته دختر خودش طبیعتش مهربونه، دلسوزه ،غمخواره پدر و مادر ولی شما دختراتون رو برا خودش بخواین ،برا وجودش ،نه اینکه موقع غم کنارتون غصه بخوره ،موقع سختی کنارتون سختی بکشه ،دختراتون مبارکتون باشه ،قدرشون رو بدونید. بیو تا سِیلُم کنی بلکه ره بری به حالُم

افرا مهوا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.