2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
دقیقا بعضی وقتا میگم اگ اصفهان یا جنوب زندگی میکردم باید چه خاکی به سر من طبیعت دوس میکردم

منم شهرستان اصفهانم ماهم میگیم شنگ البته تو کوهای ما. بعد عید درمیاد ریواس چوه و پونه کنگر داریم

دقیقا بعضی وقتا میگم اگ اصفهان یا جنوب زندگی میکردم باید چه خاکی به سر من طبیعت دوس میکردم

خوب عزیزم چه فرقی داره. همه جای ایران واقعیتش همه چی داره. جاهای دیگه هم چیزایی داره که طرف شما نداره. مثلا شیراز اصلا الوک دیدی تا حالا؟ میوه اصل جهرم خوردی تا حالا؟ اون همه مرکبات ناب؟ خراسان مثلا عنابش عناب تازه که میاد یا زرشکای تازه که روی درخته ازشون فقط بنجلش به شماها میرسه. خدایی کردا چرا انقدر فکر میکنین همه چیتون همه چیه؟ باور کن اصلا اینطور نیست. کردستانم خوبه به اندازه اش. تافته جدابافته ولی نیست

والله چزنک و گله بریژ و دوغ خس بافیاله یا پینه کوهی وا هم بورم جام ها د فاز۱ صالحین وخضر وسرابیاس و ...

ایی شارت 😂😂😂😂😂😂😂😂 لیوه

وا ایی مثالت 🤣🤣🤣🤣🤣 فاز ۱ صالحین 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دُختَرِ لُر 👑
خوب عزیزم چه فرقی داره. همه جای ایران واقعیتش همه چی داره. جاهای دیگه هم چیزایی داره که طرف شما ندار ...

جمع نبند حالا 😐

این بنده خدا ام منظورش این بود که طبیعت رفتن و دوست داره .از اون نظر گفت .

خوب عزیزم چه فرقی داره. همه جای ایران واقعیتش همه چی داره. جاهای دیگه هم چیزایی داره که طرف شما ندار ...

اره گلم منم جنوب بودم تو لمبو میوس خوردی که جنوب داره؟ لیمو تازه و خرچنگو میگو و صدف و کونار  میوس خوردی؟ازکیل خوردی؟ کنار هندی خوردی ترو تازه از درخت بچینی