2777
2789
دقیقا بعضی وقتا میگم اگ اصفهان یا جنوب زندگی میکردم باید چه خاکی به سر من طبیعت دوس میکردم

تنت سلامت عزیزم خداروشکر جایی هستی که حالت خوبه ولذتش رو میبری

لطفالایک نکنید،ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
تنت سلامت عزیزم خداروشکر جایی هستی که حالت خوبه ولذتش رو میبری

فدات شم گلم خب مگه نمیتونی بری مسافرت که اینجوری میگی؟ دومین ماه بهار بیا کردستان یه حالی ببر

کردستان😘

اها جا ما بهار درمیاد 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
خوشال یکی تیکه د ای شنگا  وا ماست محلی قالبی و نون داغ حرد

😂😂😂 اوهه چه خَسسسسس

مه وا نمک مورم ولی دل درد میارن ، هه منی سردیت موعه 😂

نون داغ سر تاوه دراری ایی ، و هم هوا سرد و نم نم بارونی ، اصا اوف

دُختَرِ لُر 👑
😂😂😂 اوهه چه خَسسسسس مه وا نمک مورم ولی دل درد میارن ، هه منی سردیت موعه 😂 نون داغ سر تاوه درار ...

ابغورم باید پاش باشه وگرنه فایده نداره بعد این شنگ خودش دل درد و حل میکنه چطور تو دل درد میاری

فدات شم گلم خب مگه نمیتونی بری مسافرت که اینجوری میگی؟ دومین ماه بهار بیا کردستان یه حالی ببر

چرا عزیزم مسافرت که ان شاءالله به زودی میرم اما خوب موقته دیگه، امیدوارم یه روز بشه بیام طرف شما خیلی دوست دارم

لطفالایک نکنید،ممنون
ابغورم باید پاش باشه وگرنه فایده نداره بعد این شنگ خودش دل درد و حل میکنه چطور تو دل درد میاری

آ نخوردم

ولی زیادیش دل درد میاره ، ی جوری سردیت میشه برا همین

البته زیادش

دُختَرِ لُر 👑