2777
2789
عنوان

بچه ها هیچی منو خوشحال نمیکنه چرا

401 بازدید | 25 پست

ن خرید ن بیرون رفتن ن خونه‌ کسی‌ رفتن حس بدی دارم هر روز بیدار میشم حوصله بچه و خونه‌ ندارم .همش میخوام تنها باشم و هيچ مسولیتی نداشته باشم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
افسردگی

هر برنامه ای میریزم ول میدم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ینی الان کباب میخوری هییییچ حس خوبی نداری؟

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off اگر تگ کردید و نبودم و ... ناراحت نشید ♡۱۶ سالمه مشکلیههه اینو گفتم برا تخلیه عقده تون تو دعوا ازش استفاده کنید بلکه به آرامش رسیدید خوب شددد😂😂😂🤷‍♀️
منم همینطور پری جون منم همینطور

امشب گفتم برم خونه همسایمون اینقدر دخترم جیغ جیغ کرد حالم بد شد نمیدونم چطور بغلش کردم از در حیاط تو نمیومد ایراد های الکی .سرم میسوزه دست و پاهام هنوز میلرزه 

احتمالا غمی داری که زورش از این کارها بیشتره 

باید تلاش کنی این نسبت رو تغییر بدی کار آسونی نیست ولی نشدنی هم نیست

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :) از اینجای تاریخ به بعد و تا زمان معین ، خیلی مراقب باشید از همه بیشتر مراقب انتخاب هاتون ....چون مرز در عقل و جنون باریک است ،کفر و ایمان چه به هم نزدیک است ...واگر حقیقت را بخواهی ، هنوز روز عاشورا به شب نرسیده است ....
ینی الان کباب میخوری هییییچ حس خوبی نداری؟

ن .خریدم میکنم بعدش حسی ندارم 

ن .خریدم میکنم بعدش حسی ندارم 

منم افسردگی دارم 

همون لحظه خوبه ها بعدش حالک بد

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off اگر تگ کردید و نبودم و ... ناراحت نشید ♡۱۶ سالمه مشکلیههه اینو گفتم برا تخلیه عقده تون تو دعوا ازش استفاده کنید بلکه به آرامش رسیدید خوب شددد😂😂😂🤷‍♀️