2777
2789
من از ذاتش سر در نیووردم آدم خوبیه ولی منو دوست نداشت از اول و بیشتر اختلافات مون سر این بود شاید اگ ...

مگه تو جز خیر و صلاح چیزی براش خواستی؟اگه بچشو دوس داشته باشه بخاطر اون میزاره کنار

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
چشم گلم 🙏🏻❤

براتون از ته دلم دعا میکنم که خدا زندگیتونو نجات بده و معجزه رو ببینی و اینهمه غم جاشو به خوشحالی و نهایت خوشبختی بده❤

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
مگه تو جز خیر و صلاح چیزی براش خواستی؟اگه بچشو دوس داشته باشه بخاطر اون میزاره کنار

نه همه جوره پاش موندم خیانت و بدی هاش تحمل کردم خیلی دوسش داشتم ولی بدجوری خراب کرد الان بهم بی حرمتی نمیکنیم مگه اینکه دعوا شه ولی خیلی وقته از هم بریدیم فقط بچم نقطه اشتراک مون  ، ان شالله مگه اینکه به خاطر اون تلاش کنه