2777
2789
عنوان

خانومای متاهل ولی باتجربه تو زمینه...

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 43 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
توخونه داریم واقعا جواب میده؟

چند سال پیش استفاده کردم برای  من که عالی بود عزیزم،البته همون لحظه سوزشش بیشتر میشه هاولی بعدش کم کم خوب میشه،بازم شنا از چند نفر بپرسید که مطمئن بشید

سرکه و جوش شیرین و  ...

خدایا چه خبره خودتو نابود کردی که دختر خوب

برو از داروخونه اپلیکیتور یکبار مصرف بگیر. یکهفته هر شب عسل رو بفرست ته واژنت. با سرنگم میتونی ولی اپلیکیتور خیلی بهتره

از عطاری هم عنبرنسارا بگیر بذار روی ذغال یدونه دامن بلند بپوش وایسا روش دود بده خودتو . اگر عفونتی مونده باشه بیرون میاد عسل هم هر عفونت و زخمی داشته باشی رو برطرف میکنه. 

دو شب اول که عسل میزنی احتمالا بخاطر زخم و عفونت سوزش داری شاید حتی شدید هم باشه ولی نگران نشو

موقع رابطه هم حتما از ترکیب روغن زیتون و عسل استفاده کن یک ژل روان کننده ی قوی و خیلی مفیده . 

2801