2777
2789
عنوان

دخترا الان این منظورش +۱۸ بود ؟+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربط شقایق به گودرز

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)////                چگونه ممکن است پس از ابلیس، فرد دیگرى همان اشتباه را تکرار کند و سالم بماند نه، هرگز خداوند هیچ گاه انسانى را براى عملى وارد بهشت نمى‏ کند که براى همان عمل فرشته‏ اى را محروم سازد. فرمان خدا در آسمان و زمین یکسان است ، و بین خدا و خلق، دوستى خاصّى وجود ندارد که به خاطر آن، حرامى را که بر جهانیان ابلاغ فرموده حلال بدارد.نهج البلاغه خطبه۱۹۲
2796
نمیخوایش باهاش کل کل داری؟ چرا باهاش شوخی میکنی‌ خب

خواستم بشناسمش 

ببینم تو این وضعیتش چطوری رفتار میکنه 

میگفتم نمیخواهم نمیخواستم امیدوارش کنم میخواستم مثلا با روش خودم یکم بشناسمش اگه اوکی بود بعد قبول کنم 

خواستم بشناسمش  ببینم تو این وضعیتش چطوری رفتار میکنه  میگفتم نمیخواهم نمیخواستم امیدوار ...

آها 

پس باهاش شوخی نکن سرسنگین برو جلو

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
عبضی😅😅😅

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)////                چگونه ممکن است پس از ابلیس، فرد دیگرى همان اشتباه را تکرار کند و سالم بماند نه، هرگز خداوند هیچ گاه انسانى را براى عملى وارد بهشت نمى‏ کند که براى همان عمل فرشته‏ اى را محروم سازد. فرمان خدا در آسمان و زمین یکسان است ، و بین خدا و خلق، دوستى خاصّى وجود ندارد که به خاطر آن، حرامى را که بر جهانیان ابلاغ فرموده حلال بدارد.نهج البلاغه خطبه۱۹۲
جلو کجا خواهر؟؟  تموم شد دیگه برام برا چمه این بد دهن فردا بچم به یه همچین ادمی بگه بابا🤕

ای بابا😂

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
جلو کجا خواهر؟؟  تموم شد دیگه برام برا چمه این بد دهن فردا بچم به یه همچین ادمی بگه بابا🤕

خدایی چند سالته؟

آدم وفتی عصبانی میشه رفتارش عوض میشه همه همینن

میخوای تو اوج عصبانیت بهت بگه ممنون فداتشم ک چنین خبری بهم دادی؟

بنظرم فعلا ازدواج نکن تو

معیارات خیلی سطحین

میخوای طرفو بشناسی این راهش نیس

شما کلا این آدمو نمیخوای

دنبال بهانه بودی ک پیدا کردی

خدایی چند سالته؟ آدم وفتی عصبانی میشه رفتارش عوض میشه همه همینن میخوای تو اوج عصبانیت بهت بگ ...

۲۰ 

منم دنبال همین بودم ببینم رفتارش عوض میشه وی میشه 

من یکیو میخواهم بتونه خودشو کنترل کنه نه که پس فردا جلو بچم بد دهنی کنه 

تازه فقط شما یه حرکت بدشو دیدی 

وگرنه شاهکار زیاد داره من فقط خودمو گول میزدم نه حالا اشکال نداره این دفع