2777
2789
عنوان

دخترا الان این منظورش +۱۸ بود ؟+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 58 پست
تلفنی هم باهاش حرف زدم چنگی به دل نمیزد خیلی اعتماد به نفس بالایی داشت 

شغلش چیه؟

اعتماد بنفس خوبه ولی نه از نوع کاذبش

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا  ببین  مثلا اصلا موقع این بحثا به حرفهای من گوش نمی‌کرد همش حرف حرف خودش میپرید تو ...

با توجه به حرفهات بنظرم سن عقلیت بیش تر از سنی هست ک داری

خیلی از ۲۰ ساله ها چنین چیزایی مد نظرشون نیس اصلا

ولی شما ماشاءالله عاقلی

طرف شما هم اختلال شخصیت داره هم عزت نفس نداره 

و غرور ی نوع پوششه برای نشون ندادن حس حقارت درونی

یعنی خود کم بینی داره بعد با غرور میخواد کاری کنه ک اون حقارت درونیش دیده نشه

و همچنین کمبود محبتم دارن چنین شخصیت هایی ک وقتی وارد رابطه بشی مشخص میشه

مهندسه خیلی کاذب بود 

انشالله هرچی قسمتته همون شه ولی این اعتماد بنفس کاذب یه غرور کاذب هم میاره که باعث میشه بقیه رو تحقیر کنن  زندگی کردن باهاشون سخته ولی بازم خودت هرجور صلاح میدونی همونو عمل کن

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
2799
با توجه به حرفهات بنظرم سن عقلیت بیش تر از سنی هست ک داری خیلی از ۲۰ ساله ها چنین چیزایی مد نظرش ...

خیلی ممنونم لطف داری ⁦❤️⁩

من بابا سن عقلیم ۵ سالم نیست ولی 

بیین مثلا قبلش رفیقش بم پیام داد که چرا جوابت منفیه 

پسر خوبیه دوست داره .... از این حرفا 

با رفیقش که تلفنی صحبت کردم اون قشنگ حرفامو میشنید از طرف اون حتی معذرت خواهی میکرد میگفت من نمی‌دونستم جریان اینه الان کاملا حق بت میدم از این حرفا (یعنی میخواهم بگم بیشتربت رفیقش مقایسه کردم خیلی دوستش فعمیده تر بود) 

این اصلا  قبول نمی‌کرد اشتباه کرده 

خیلی ممنونم لطف داری ⁦❤️⁩ من بابا سن عقلیم ۵ سالم نیست ولی  بیین مثلا قبلش رفیقش بم پیام داد ...

خب پس ردش کن 

چنین کیسی ارزش نداره حتی ی بار دیگ بخاطرش تاپیک بزنی

وقت و انرژی خیلی با ارزشه اونو حروم هر کسی نکن

سنی ک داری دیگ تکرار نمیشه این انرژی و توانی ک تو این سن و سال هست حتی تو دو سال بعدشم کم میشه

من خودم از ۲۰ سالگی تا الان ک ۲۲ سالمه انگار ۱۵ سال بزرگتر شدم

۲۰ سالگیم خیلی شادتر بودم ولی هر چی سنت میره بالا غم روی شونه ت سنگین تر میشه

پس از این سن حسابی استفاده کن و لذت ببر

و به چنین آدمایی حتی فکر هم نکن

منظورم من این نبود ک بد دهنی عادیه ولی بدهن بودن یا نبودن ملاکی برای سلامت روان نیست شاید طر ...

کتابش زرد نیست؟؟؟

لطفا از آنلاین شاپم حمایت کن😘👇        https://www.instagram.com/laraaccessory_?igsh=ejJzdXJlNHRraHJs
کتابش زرد نیست؟؟؟

نه اصلا

ولی زیر نظر مشاور بخون

چون افسرده میشی بعد خوندنش

کتاب زرد کتابیه ک بهت حرف الکی بزنه و امید الکی بده کتابی که منبع معتبری نداره

ولی این کتاب خیلی عمیق و مفهومیه

من یادمه ی سری از بچه هایی ک تو دوره بودن وقتی این کتابو میخوندن تا چند روز گریه میکردن

یعنی ی بخش میخوندن میزاشتن کنار دوباره میومدن میخوندن

چون خیلی سخته آدم بفهمه و بپذیره ک ویژگی هایی ک در درون دیگران قضاوت کرده و خشمگین میشده در واقع آینه ی درون خودش بوده

بعد خوندن این کتاب دیگ هیچ ویژگی تو دیگران عصبانیت نمیکنه

مثلا اگر الان از آدمهای کثیف متنفری بعد خوندن این کتاب دیگ ازشون متنفر نیستی و این به این معنا نیست ک خودت شبیه اونا میشی

به این معناست زمانی ک ی آدم کثیف ببینی از کنارش خیلی راحت رد میشی و هیچ حس منفی تو وحودت برانگیخته نمیشه

نه اصلا ولی زیر نظر مشاور بخون چون افسرده میشی بعد خوندنش کتاب زرد کتابیه ک بهت حرف الکی ...

من یه خورده روحیم حساسه به نظرت بخونمش؟

لطفا از آنلاین شاپم حمایت کن😘👇        https://www.instagram.com/laraaccessory_?igsh=ejJzdXJlNHRraHJs
بنظرم بخون چون کتاب خیلی مفیدیه ولی بخش بخش بخون یعنی هر شب ۵ صفحه بخون با اون ۵ صفحه کنار ا ...

اگه سوال داشتم بیام ازت بپرسم؟