2777
2789
عنوان

میدونم بهتون قول دادم که اذیتش نکنم . رها اعتماد

| مشاهده متن کامل بحث + 5167 بازدید | 175 پست
سلام عزیزدلم :)💜 این صحبتها 1402/12/12 ساعت 00:30 دقیقه نوشته شده اما بخاطر تایپک آخرتون و جدایی از ...

دورت بگردم

خدارو هزار مرتبه شکر

میبینی؟ علیرضا حتی اسمش هم برکت داره

خیر با این پسر به دنیا اومده و با رفتنش هم جاریه

نماز و حجاب پیوند ما با خداست

وقتی رعایتشون میکنی میبنی که چقدر حالت خوبه

اونقدر حالت خوبه که تمسخر های دیگران روت اثر نداره

ولی اینو یادت باشه

بخاطر ادم ها تغییر مسیر نده

بخاطر من نه

بخاطر یکی دیگه نه

چون ادم ها ممکنه تغییر مسیر بدن

ادم ها ممکنه خطا برن

مسیر رو بشناس

مسیر هیچوقت تغییر نمیکنه

من بد میشم

اما مسیر خوب همیشه خوبه

ما عشق را فقط با عشق تقسیم میکنیم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید طول کشید عزیزم سایت خطای 500 میداد امیدوارم از خوندنش خسته نشی و باعث تغییری بشه تو تصمیم ...

نه خسته نشدم

اتفاقا به فکر رفتم

دقیقا داستان جدید رو بخاطر این لعنتی شروع کردم اما دستم به نوشتن نمیره گفت چند روزی نیست  من ...

کی چند روز نیست؟

واسه کی بیتابی؟

وای انقدر حرصی شدم رها الان خودمو میزنم ب لامپ

بدبخت امیر علی

متوجه نشدم!

فکر میکنی ازت دور بشه حالش بهتر میشه ولی اینجوری نیست

منم حالم خوب نبود دوستم از خودم دور کردم الان برگشتم اون خوب نیست و اجازه نمیده کنارش باشم دارم میمیرم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
فکر میکنی ازت دور بشه حالش بهتر میشه ولی اینجوری نیست منم حالم خوب نبود دوستم از خودم دور کردم الان ...

کنارم باشه که بدتر میشه

یه عمر حال بدی منو دیده

کی میخواد زندگی کنه پس؟

کی چند روز نیست؟ واسه کی بیتابی؟ وای انقدر حرصی شدم رها الان خودمو میزنم ب لامپ بدبخت امیر علی

علیرضا😔

یکی که فکر میکنم علیرضا است

دقیقا شبیه اون

بیچاره امیرعلی 

بیچاره تر من. 💔

کنارم باشه که بدتر میشه یه عمر حال بدی منو دیده کی میخواد زندگی کنه پس؟

نمیشه تو سعی کن خودتم خوب بشی ولی اگه دوست داره دورش کنی دیونه میشه🙃

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
علیرضا😔 یکی که فکر میکنم علیرضا است دقیقا شبیه اون بیچاره امیرعلی  بیچاره تر من. 💔

اون هیچ وقت شبیه علیرضا نیست

علیرضا هیچ وقت حاضر نبوده با زندگی یه خانم متاهل بازی کنه

به خودت بیا پسر خالت گناه داره رهاااا

نمیتونم خوب بشم من حالم شدیدا بده 

از خودت دورش نکن من اینو میدونم بهتر نمیشه

رها

ببین فقط از اون یارو فاصله بگیر

خودت میگی علیرضا این کارو‌نمیکرد

پس یعنی اون ادم علیرضا نیست همین

ادمای دو جنس مخالف بهر دلیلی میتونن بهم جذب بشن

نباید ادامه پیدا کنه همین

جدا شدن از امیرعلیو بذار دو‌ماهه دیگه

مطمین باش تا اون موقع این یارو هر وقت یادت بیفته حالت بد میشه

ممکنه یه اسکرین از پیاماش بذاری ببینم چیا میگه که اینجوری بهم ریخته تو رو

اون هیچ وقت شبیه علیرضا نیست علیرضا هیچ وقت حاضر نبوده با زندگی یه خانم متاهل بازی کنه به خودت بیا ...

میدونم

به خدا میدونم

اگه یه عکس از خودش بده

فقط یکی 

من تمام باور هام بهم میریزه

میفهمم که علیرضا نیست

خودتونو بذارید جای من تروخدا

یکی که حتی صداش صدای علیرضاست

اصطلاح هاش

مدل خنده هاش

چه حسی بهت دست میده

دورت بگردم خدارو هزار مرتبه شکر میبینی؟ علیرضا حتی اسمش هم برکت داره خیر با این پسر به دنیا اومده ...

خدا نکنه عزیزِمن💜
قطعا همینطوره :)
اومدن شما به نینی سایت و گفتن داستان زندگیتون و بعدش فهمیدن علاقه آقا امیرعلی هم میشه جز برکت های ایشون به حساب آورد؟!
اگه آره که قدرشو بدونید...

می‌خوام اول از نماز شروع کنم :)
دوباره قدم بزارم توی این مسیر
به لطف شما💜

قربونِ شما زیبا جان🫂♥️

من به شما ایمان دارم
مطمئنم مسیر درست رو میرید‌ :)✨

رها ببین فقط از اون یارو فاصله بگیر خودت میگی علیرضا این کارو‌نمیکرد پس یعنی اون ادم علیرضا نیست ...

همش سکرت چته تایم داره

ظرف یک دقیقه پاک میشن

الان یک هفته است که نیستش

حال من هی داره بدتر میشه

2801