2777
2789
عنوان

بچه هابنظرتون این چیزارویه دخترداشته باشه ممکن شوهردکترگیرش بیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 84 پست
منشیه؟ من فکر کردم پرستاره احتمال انتخابش اومد پایین  دکترا ب شغل طرفشون بیشتر توجه میکنن ول ...

اره منشی کیلینیک هست درسته حق باشماست خیلی نصیحتش میکنم این عشق شوهردکترداره

درسته پس یکی بکوبم تواین کله بی مخش توفکرشوهردکترنباشه 😄

ما خیلی وقته این مسیرو رفتیم و دست خالی برگشتیم پس بهتره وقت خودشو بیهوده تلف نکنه بجای شوهر دکتر دنبال شوهر با اخلاق و وفادار باشه که این روزها حتی درب و داغون ترین مردها هم وفادار نیستند انشالله یه مرد وفادار قسمتش بشه

دختری از اواخر دهه شصت 💚، لطفا یه صلوات برای اینکه منم به عشقم برسم🥺

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من ی خواستگار دارم کیلینیک دندون پزشکی داره باز دو دلم قبول کنم یا ن  هیچوقت از دکتر ها خوشم ن ...

خوشبحالت کاش برای این دختردایی ماهم بیادکچلمون کرده اگه خوبه قبول کن من باهاشون تاحالاارتباطی نداشتم نمیدونم چطوری هستن

اونایی ک زن  تاجر و دکتر و ...  شدن  تو اشناهاتون بوده   واقعا اونقد خوشگل نبودن ...

آره یکی از اقوام تو سن ۴۰ سالگی ازدواج کرد شوهرش وارد کننده هست .. باور کن از هر کی ک دیدم همسرش هم خوش تیپ تره هم جذاب تر .. خیلیا میگفتن پشت سرش فکر نکنیم دیگه همسر خوبی نصیبش شه هم سن بالا بود هم خیلی معمولی 

2803
راستی اینم بگم اشپزی وخانه داریشم عالی وچندتا مدرک شغل های ازادهم داره  

چه ربطی به این چیزایی که گفتی داره موی بلند و خانه داری و ..

با این مشخصات هر آدمی با هر شغل و تحصیلاتی میتونه علاقه مند بشه

غصه نخور درست میشه.

[QUOTE=330140196]چه ربطی به این چیزایی که گفتی داره با این مشخصات هر آدمی با هر شغل و تحصیلاتی میتونه علاقه مند بشه ...[/QUOT

چمیدونم والا  خودش خواست خصوصیاتشو بنویسم ونظرتونوبپرسم اول صبحی اینم ماروگیراورده 

خوشبحالت کاش برای این دختردایی ماهم بیادکچلمون کرده اگه خوبه قبول کن من باهاشون تاحالاارتباطی نداشتم ...

بقرآن من حاضرم با ی نظامی با ماهی ۱۰ تومن درامد ازدواج کنم ولی با مردی ک ۲۴ ساعت با زنها سر و کار داره ازدواج نکنم

الان دیگه زشت وجود نداره همه خوشگلن والا

ن جدی زشتو ام 

دروغ چرا بگم 

ب چشم کسی نمیام خواستگاری ندارم  

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
اتفاقامن خیلیم معمولیم دختر داییمم عمل کرده قبل این معمولی بودخودشم داره میخونه چپ چپ نگام میکنه میگ ...

باز خوبه پولشو داشته 

شانس دکتر هم داره 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

حالا شوهر دکتر مگه چیه از یه جهان دیگه اومدن مگه .  . اره خوب خیلی از دکترا هم دیدم زنشون خانه دار هست . مثلا خود من خواستگار دکتر داشتم ولی ازدواج نکردم باهاش با یه کارمند ازدواج کردم. به دله

این روزا متاسفانه ریخت وقیافه حرف اولومیزنه تاخشکل نباشی اون اقا نمیادعاشق شخصیتت بشه اول جذب همون ظ ...

دکترا معمولا اولویتشون هم رشته ای خودشونه مگه اینکه طرف به لخاظ ظاهری و مالی همتراز خودشون باشه

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2801