2777
2789
ببخشید برا همه رو بخیه میزنن؟ یعنی انقد پاره میشه؟ شما ورزشای قبل زایمان ودکرده بودید و بازم نیاز ...

بخیه که میزنن سزارين و طبیعی نداره حالا یکی بیشتر یکی کمتر ولی بدون بخیه که نمیشه 

ورزش نکرده بودم 

دنبال حمایت هیچکس نیستیم                                      اسپانسر ما خداست.....🤍🤍🤍

من بیمارستان پیامبران بودم از دکتر خودم راضی نبودم ولی بیمارستان خوب بود 

یه چیزی که جالب نبود این بود ازم پرسیدن مامای همراه میخوای ؟ گفتم آره باشه خوبه بعد گفتن مامای همراه مون مرخصیه نیست ولی خب من اگه میخواستم باید از قبل هماهنگ میکردم هرچند نیاز نداشتم من  

یه مشکل دیگه این بود که دستگاه ان اس تی سیار نداشتن دیواری بود اگه پرتابل داشتن بهتر بود نمی‌دونم الان تجهیز شده باشه یا نه 

دارم همه خوبی ها و بدی ها رو میگم خودت با بقیه جاها مقایسه کنی من فقط پیامبران رفتم 

همه جا تمیز بود حمام و سرویس بهداشتی تمیز بود 

اتاق لیبر تک نفره بود مجبور نبودی کسی رو تحمل کنی 

بعد از زایمان بهم گفتن برو سرویس یه آب به خودت بزن منطورشون این بود پایین تنه رو بشور ولی من عشق حمام تا رفتم توی سرویس یه دوش از شونه به پایین گرفتم قشنگ عین گل زنده شدم 

برگشتم دیدم یه بوی بهشتی میاد یه غذای بهشتی آماده کردن نشستم دو لپی خوردم بعد بچه رو دادن بغلم شیرش دادم و دیگه سوار بر ویلچر بردنم اتاق خودم

اتاق خودم اتاق تک نفره خصوصی گرفته بودم مشکلش فقط رنگ سرامیک ها بود که چون زرشکی بود یه کم دلگیر بود وگرنه اتاقش خوب بود تختش راحت بود یادمه یخچالش یه خوراکی هایی هم توش بود ولی وسیله پذیرایی برای مهمان ببر 

آموزش شیردهی شون به شدت عالی بود بچه من از اونایی بود که کلا سینه نمی‌گرفت و بعد فهمیدم آلرژی به پروتیین گاوی داره خیلی پیگیر بودن هر شیفت یه ماما میومد کامل آموزش میداد همه مدل های شیردهی رو یاد گرفتم خیلی جاها اصلا بها نمیدن به این موضوع 

پیگیری شون هوب بود 

سایت بیمارستان پیامبران رو نگاه کنی کلا از ورودی زایشگاه و اتاق لیبر که باید اونجا دهانه رحم باز بشه عکس هست خود اتاق زایمان و فلان همه چیزشو میتونی ببینی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من دیروز ظهر زایمان کردم.تو همین نی نی سایت ی عزیزی به ی نفر دیگه گفته بود موقعی درد زایمان گرفت زرده تخم مرغو شیرو عسل بخوره دهانه رحم زود باز میشه تایم زایمان کوتاه میشه.منم این کارو کردم میکسشون کردم انقباضام نامنظم بود خوردمش خدا خیرش بده تصور کن از شش سانت تا فول شدنمو دنیا اومدن دخترم ی ساعت طول کشید.بیمارستانا رو نمیشناسم راهنماییت کنم ولی این تجربه رو گفتم در اختیارت بذارم خوبه

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2796
ببخشید برا همه رو بخیه میزنن؟ یعنی انقد پاره میشه؟ شما ورزشای قبل زایمان ودکرده بودید و بازم نیاز ...

بخیه و برش اصلادردنداره نمیفهمی دردزایمان زیاده البته باز هم مادربامادردردافرق داره من ک خیلی دردکشیدم