2777
2789

ده ۴۰۰دی

کُردم وافتخارمیکنم به کرد وکردستان😌🤜منال ناف کرمانشان 😏 وقتی میگی کورد تورک م اینجوری بگو دیگه البته تاکید من بی دلیل نی کورد هم درسته آما😅ما میگیم کردستان نه کوردستان درسته  اگر دقت کرده باشید اخبار های ماهواره که مربوط به کردستان عراق هست کرد رو کورد مینویسنن همچنین کوردستان    حالا خود دانی میخوای عراقی باشی بگو کورد میخوای یه ایرانی اصیل پرافتخار باشی بگو کُرد.  💗🌸💗🌸💗🌸                 اسمم روژین به معنای روز کردستان😊❤      Iam hes sheshomi& �🥳                                  قلبم داداشم زندگیم خواهرم هست ونیستم باوگ ودالگکم🥺❤⭐                                                      تمام وجودمو میزارم پای خواهرم تا یه خانم دکتر عالی تحویل جامعه بدم:)))))) بااینکه ۱۳سالشه😅                           

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
برام همیشه سوذل بوده ما سال یک هم داشتیم!؟ یعنی از یک شروع شده تا اللن که 1409 هست!؟ یعنی کل دنیا فق ...

بله داشتیم😃

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
برام همیشه سوذل بوده ما سال یک هم داشتیم!؟ یعنی از یک شروع شده تا اللن که 1409 هست!؟ یعنی کل دنیا فق ...

کل دنیا نه

بیشتر کشور ها۲۰۲۴ هست

فاطمه هستم دختر شمالییییی(مازندران) دعاکنین به عشقم برسم بعد میام براتون تاپیک میزنممم مرسیییی عزیزان ،،،کم کم داریم نزدیک میشیم به هم رسیدنمون

کل دنیا همین نیست از یه زمانی به بعد تقویم اختراع شد 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

قبل از میلاد هم داشتیم

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

دیدی میریم هتل بهمون اتاق سماره شماره 220 هست؟؟؟ 

بعد حالا کلا هتل 5 طبقه ست 

نگو شماره اتاقها از 120 شروع شده

جریان همونه😂

زیر بیست سال به هیچ عنوان ریپلای نزنه با احترام   
2801