2777
2789
عنوان

سلام خانما پسرم شش سالشه ادای بچه هارو در میاره بچگونه صحبت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 36 پست

میخواد خودشو لوس کنه بابا، ولی جدای از شوخی من بعضی اوقاتتت نمیتونم ر رو تلفظ کنم و میگم ل ⁦☹️⁩🤣🤣⁦❤️⁩

کِنجِه سیستو❤️⁩نخستين قيامي كه پس از حادثه عاشورا براي خون‌خواهي امام حسين(ع) به وقوع پيوست، قيام مردم سيستان بر ضد حاكمان اموی بود؛ سیستانیان پیشتازتر از مختار ثقفی_خاکِ پو مردم سیستو، سرمَه عه چَش مه!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خب مگ چیه دختر منم ۴ سالشه .گاهی اینکارو مبکنه یعتی بده؟؟

بازی میکنن ما خودمونم بعضی وقت‌ها حرفارو حالت مسخره میگیم ولی اگه ادامه‌دار با بازی و اینا باید بهش یاد بدین اگه نتونه درست حرف بزنه که مسئله کلا جداست

2803
منم تو بچگی یه مدت اینطوری رفتار میکردم  و تنها دردم بی توجهی و جلب توجهه و محبت مامان بابام ب ...

چه جالب ، با این حرفت بیشتر به پسرم توجه میکنم ،بعدش حرف زدنت درست شد یا عادت کردی به اون مدل حرف زدن؟ 

بازی میکنن ما خودمونم بعضی وقت‌ها حرفارو حالت مسخره میگیم ولی اگه ادامه‌دار با بازی و اینا باید بهش ...

گاهی وقتا خودشو لوس میکنه بچگونه حرف میزنه اینجا همه گفتن از اینکار بدشون میاد تعجب میکنم چرا

چه جالب ، با این حرفت بیشتر به پسرم توجه میکنم ،بعدش حرف زدنت درست شد یا عادت کردی به اون مدل حرف زد ...

نه درست شد 

ولی همش از تنهایی بود 

مامان بابام همش سر کار بودن و مامانم  برگشتنی اصلا بهم محبت نمیکرد و به زور و با عصبانیت باهام حرف میزد 

الانم رو روحیه م خیلی تاثیر بد گذاشته اصلا نمیتونم با اطرافیانم خوب ارتباط بگیرم و محبت کنم و تقریبا افسرده م 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
گاهی وقتا خودشو لوس میکنه بچگونه حرف میزنه اینجا همه گفتن از اینکار بدشون میاد تعجب میکنم چرا

الان بهت میگم چرا ، پسر من هفت سالشه انقدر این مدلی حرف زده و بازی کرده و صداشو بچگونه کرده دیگه انگار براش عادت شده این مدل حرف زدن هرکاریشم میکنم درست نمیشه ،تو مدرسه همه عادی هستن ولی پسر من اینطوری حرف میزنه،حرف زدنش همه جا جلب توجه می‌کنه ،مخصوصا اینکه پسره زیاد جالب نیست براش این مدل حرف زدن در صورتی که پسرای کوچیکتر از خودش عادی حرف میزنن

میخواد خودشو لوس کنه.پسر ۳سالو نیمه منم گاهی لوس میشه اینجوری حرف میزنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2801