2777
2789

چه شکلی بوده؟چهرش توصیف کنید؟فقط بنظر شما خیلی خوشگل و جذاب بودع یا بقیم همین نظر داشتن؟چی توی چهرش خیلی زیبا و خاصش کرده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همکلاسی دانشگام

قدبلند شکم تخت باسن برجسته چشماش گربه ای ابروها پهن بینیش عمل کرده بود عروسکی لباشم کوچولو پوستش جوش داشت ولی سفید وسرخ بود موهاشم مشکی نبود خرمایی طوربود همیشه ماتش میشدم

خدایا شکرت
2796
همکلاسی دانشگام قدبلند شکم تخت باسن برجسته چشماش گربه ای ابروها پهن بینیش عمل کرده بود عروسکی لباشم ...

قدش چند بود؟چی تو صورتش خیلی خاص و قشنگ بود و قشنگ و خاصش کرده بود؟چشماش شبیه ترلان پروانه بود؟درشت بود یا ریز یا متوسط؟نظر بقیه هم همین بود؟

قدش چند بود؟چی تو صورتش خیلی خاص و قشنگ بود و قشنگ و خاصش کرده بود؟چشماش شبیه ترلان پروانه بود؟درشت ...

من۱۶۷ارمن بلندتربود وقتی میرفتیم ازمایشگاه ماسک میزدیم چشم و ابروش دلبری میکرد

اره تقریبا شبیه ترلان ولی درشتتر ازترلان 

بقیه هم میگفتن فلانی خوشگله خدایش 

موقع زایمانم امد خونم شوهرمم هنوز هنوز اسم فامیلش یادشه۰😐😐

چه فایده خدازد تو سرش در نهایت با عن ترین پسر دانشکده عقد کرد رفت شهر غریب ۳ساله ازش خبر ندارم

خدایا شکرت
من۱۶۷ارمن بلندتربود وقتی میرفتیم ازمایشگاه ماسک میزدیم چشم و ابروش دلبری میکرد اره تقریبا شبیه ترلا ...

عکسی نداری  ازش بزاری و زود پاک کنی یا عکس چشم و ابروش؟