2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم نمیخوام ناامیدت کنم و کامل هم درکت میکنم ولی اونی که بخواد بمونه لازم به سیاست تو نداره ...

طرز تفکرت اشتباهه عزیزم

واسه همه صدق نمیکنه 

همه تو شرایط و خانواده و فرهنگ مختلف بزرگ شدیم و بار اومدیم

یسریا ی اخلاق و رفتارایی نمیپسندن یعنی منطقشون میگه ن ولی دلشون میگه اره

نباید گفت من هرچی هستم باید بخاد اگه منو بخاد میمونه!! هممون ی آستانه ی صبری داریم یروزی لبریز میشه مخصوصنم تو این دنیایی که همه چی شده بیخود

بهترینش اینه که باهم حرف بزنید علایق و سلایق همو بدونید به تفاهم برسید کلا باید بهمدیگه اهمیت داد

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋
2796
طرز تفکرت اشتباهه عزیزم واسه همه صدق نمیکنه  همه تو شرایط و خانواده و فرهنگ مختلف بزرگ شدیم و ...

موافقم 

اگه هیچ کاری نکنم پس چطوری عاشق میشه 

میشه بیشتر حرف بزنی

خب اینکه در دسترسش نباشم فک کنم جوابه آخه مثلا آویزونی بده از این چیزا منظورمه

نفهمیدی چی گفتم

میگم ادم رفتنی رفتنیه ممکنه با این کار و ترفندا بشه یکی دو سال نگهش داری ولی تهش میره

فقط ادم عاشق میمونه

آویزون نباش آویرون نباش آویزون نباش  این جمله رو باید روی دستم بنویسم تا همیشه یادم باشه ولی ...

عزیزم اویزون نبودن ب معنای خشک بودن نیست

تو باید تعادل برقرار کنی 

نقش ی معشوقو داشته باش واسش 

بعضیا نقش مادرو میان بازی میکنن همین رفتار باعث میشه طرف بترسه 

مردا مثل خانوما نیستن سازش داشته باشن خسته شن میرن

امضامو بخون تا حس خوب بگیری😍🙃😊...من دختری بودم که از بچگیم تو راه دکتر بودم خیلی خیلی غصه خوردم دختربچه ای بودم که تو سن کودکی بابام کتکم میزد دستامو با قاشق داغ گذاشت خانواده مامانم خیلی سرکوبمون کردن یکسره بمامانم میگفتن طلاق بگیر بچهاتو ولکن میخای چیکار اینارو😔میدونی این حرفا درد ادمو بیشتر میکنه غرور ادم له میشه آدمو به بن بست میرسونه ، از شدت استرس لکنت زبون گرفتم به طوری که مدرسه میرفتم خجالت میکشیدم حرف بزنم،قلبم مشکل پیداکرده بدترین اتفاقارو پشت سر گذاشتم ولی همه ی اینا یطرف اووون حس ❤امیدی❤که روز به روز تو وجودم بیشتر میشه یطرف🥲با اینکه نمیتونم چیز زیادی بخرم ولی هیچوقت حسرتشم نمیخورم چوووون مطمئنممم مطمئنم روزی میرسه که به همشون میرسم🥰من منتظر اون روزی میمونم که سرمو با افتخار بلند میکنم و ی تو دهنی بزرگ به تک تک ادمایی که رنجوندنم میزنم🧡روزی میرسه که به هزاران نفر نون میدم💚 به خانه ی سالمندان 💔سر میزنم و همه اونایی که چشم به راه بچهاشونن تا بهشون سر بزنن و میبوسم و دستاشونو میگیرم و ی شاخه گل تقدیمشون میکنم💜 و هزاران کارای قشنگ دیگه😍...ی آمین از ته دلت برام بگو🥺اگرم خاستی ی صلوات بفرس واسم🥲بوس بهت💋

رابطه های این مدلی عاقبت مثبتی ندارن

شما رفتار خودت و شخصیت خودت رو در حد قابل پسند ایشون نمیبینی و ترس از دست دانش رو داری بخاطر همین سعی داری بزرو حفظش کنی....اون پسر اگر خواهانت باشه با تمام معایب ظاهری و اخلاقی شما رو میخواد 

کارزار خروج افغان ها رو امضا کن👇https://www.karzar.net/136819
طرز تفکرت اشتباهه عزیزم واسه همه صدق نمیکنه  همه تو شرایط و خانواده و فرهنگ مختلف بزرگ شدیم و ...

شاید تو شرایطش قرار نگرفتی که منظورمو نفهمیدی و امیدوارم هيچوقت قرار نگیری

که بفهمی فرصت دوباره برا کسی که رفته میشه بزرگترین خواری برات بعد ها

من نظر کرده خداوندم🧚🏻‍♀️💕

طرحواره وابستگی داری 

ترس از دست دادنم داری 

قشنگ مشخصه پسره باهات یجور رفتار کرده که حس میکنی در حدش نیستی هر لحظه ممکنه ولت کنه همچین رابطه ای عاقبت خوبی نداره

براتون آرزو میکنم هیچ وقت حروم نشید ، حروم آدم اشتباه ، مکان اشتباه ، رشته اشتباه و ... :)