2777
2789

سلام ب دلم افتاد براتون دعا کنم اسم بدید انشاالله حاجتتون برآورده بشه 🌸

برای منم دعا کنید خیلی گرفتارم دعا کنید زندگیم از هم نپاشه ی فرجی شه برام 🌼

انشاالله امام زمان عیدی هممون رو بده🌹 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

سلام عزیزم برای دوستم نازنین دعا کنید که دامنش سبز بشه 

چند ساله داره تلاش میکنه برای بچه دار شدن🙏🌹🌹

زیارتتونم قبول 🌸

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏

برا پسر داییم و دوستش که آی سی یو هستن دعا کنید مخصوصا دوستش که تو کماست(تاپیک آخرم)

مرسی♥️

همه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه:)ولی من با چشم خودم دیدم که به مو رسید و پاره هم شد ولی من مجبور بودم که بلند شم و گره بزنم و دوباره ادامه بدم❤️‍🩹.                           بماند به یادگار از شروعی دوباره:1403/7/22                           کاربری دست دو نفره!!!!

بلاخره حامله شدم.پارسال همین موقع هم حامله بودم ولی سقط شد. دعا کن این یکی برام بمونه و سالم بیاد بغلم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

سلام عزیزم‌ اسمم فرشته تورو خدا برای حاجتم خیلیییی دعا کن دعا کن بچهام سالم و موفق باشن زندگیم خوب بشه وسواس فکریم برطرف بشه اوضاع مالیم خوب بشه الهی به هرچی میخوای برسی زندگیت فوق العاده و شیرین بشه آرامش مهمون همیشه قلبت باشه

توروخدا دعا کن یکم کار بابام رونق بگیره😔علی

انشاالله برمیگردی زنگی آرومیو با همسرت شروع میکنی

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2801