2777
2789
عنوان

اشتباه کردم خاستگارم با این شرایطو رد کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 54 پست
میشه چندتا شو  تعریف کنی

والا من مریض بودم ۹ماه تمام درگیر تکرر  ادرار بودم همه دکتر زنان و ارولوژی تشخیص میدادن که عفونته .کلی انتی بیوتیک میخوردم و نگوو واس دیسک کمرم بود .حتی یه دکتر گف تنگی مجرا داری اونم سیستوسکوپی انجام دادم و نوار مثانه خداروشکر سالم بود . پیش یه دکتر اورولوژی اقا رفتم گفتم هنوز خوب نشدم و زدم گریه حتی. این کثافت قرار بود تو مطبش برام سیستوسکوپی انجام بده که خداروشکر نرفتم پیش این . بهم گف دراز بکش معاینه کنم بخدا بیردنم ادم کلی نشسته بودن و منشی بیرون .این اونجا منو لمس کرد و انگشت .بعد سینم لمس کرد نوکش و گف انور ببینم که گفتم نه و سریع پا شدم .اصلا لزومی به معاینه نداشت .بعدم منشی اش بهم گف فلان روز بعد اینکه همه مریضا رفتن شما اخر سری بیا واس سیستوکوپی . یه مطب کوچیک بدون هیچ تجهیزاتی .اون روز به گوشیم ساعت ۲ بعدازظهر انقدر زنگ زدن جواب ندادم و نرفتم . رفتم پیش یه دکتر دیگه تو شهر دیگه .چقدر اقا بود تو بیمارستان هم انجام دادم .حتی بیهوش شدم و چیزی نفهمیدم انقدر این دکتر باشخصیت بود حتی گفت تو مطب که نمیشه .باید پرستار اینا باشن بالاسرت .

من تازه عقد کردم شوهرمم از لحاظ اخلاقی خیلی خوبه ولی مالی اوکی نیست  ولی یه ماه قبل عقدمون که همه قرار مدارارو گذاشته بودیم  یه نفر اومد خواستگاری که وضعش خوب بود خیلیم خوشش اومده بود از من حتی واسه راضی کردن من نوبت مشاور گرفت خودش همه کاراش کرد الانم یه سمت خیلی رده بالا داره میگیره من اینارو میدونستم ولی بنظرم اومد نامردیه دل همسرم بشکنم چون یکسال میرفت ومیومد تا بابام حاضر شد منو بده منم به اون جواب نه دادم الان میگم نکنه اشتباه کردم بنظرتون اشتباه کردم؟

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقن نامزدم پزشک بود دم عقد ول کرد رفت مامانش زنگ زد بهمون توهین کرد چون پسرش تخصص قلب قبول شده ...

چه بد .فک کنم اون پسره علوم ازمایشگاهی دلش شکست اگه دوسش داشتی کاش قبول میکردی .مرد خوب و باشخصیت کمه ها

همه میدونن که الان پزشکی فقط مختص پولداراست و کلاس کنکوری ها و کتاب های خاص 

خیلیا هم هستن بدون کلاس و کتاب خاص قبول میشن

من خودم نه سهمیه داشتم نه یک وانیه کلاس کنکور رفتم کتاب خاصی هم نداشتم هر درس فقط یک کتاب تست داشتم با کمترین امکانات پدرم سال کنکورم ورشکست شده بود خونه هم نداشتیم دوبار توی سال کنکورم جابجا شدیم سرمای زمستون یه بخاری نداشتم 

ایناست که آدمو خاص میکنه توی سخت ترین شرایط بجای اهمال و بهونه اوردن سختی تحمل میکنه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2796
والا من مریض بودم ۹ماه تمام درگیر تکرر  ادرار بودم همه دکتر زنان و ارولوژی تشخیص میدادن که عفون ...

نمیدونستم معاینه هم ممنوعه 😑 

بنظرم شما مریض شدی برو پیش دعا نویس واست دعا بنویسه خوب بشی 

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
نمیدونستم معاینه هم ممنوعه 😑 

نه  من مشکلم تکرر ادرار بود هردکتری رفتم معاینه نکرد. یه دکتر زنان فقط معاینه کرد .این سینه هام لمس کرد .و با اونجا دس زد اینا چه ربطی به تکرر ادرار داره ؟؟؟همه دکترا سونوگرافی برام نوشتن و ازمایش و .

خیلیا هم هستن بدون کلاس و کتاب خاص قبول میشن من خودم نه سهمیه داشتم نه یک وانیه کلاس کنکور رفتم کتا ...

خالا فک نکن کار خاصی کردی!!نمیگمم کذرت خاص نبوده‌.اما خیلیا شبیه تو هستن .شرایطشون بدتر بوده و بهترم عمل  کردن..

خلاصه دکتر بودن یا کارخونه دار بودن باعث نمیشه کسیو از بالا نگاه کنی.

اینکارو انحام بدی درواقع تازه به دوران رسیده بودن خودتو نشون دادی.

والا من مریض بودم ۹ماه تمام درگیر تکرر  ادرار بودم همه دکتر زنان و ارولوژی تشخیص میدادن که عفون ...

یاخدا 

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
نه به دلت نگاه کن وقتی کنار همسرتی ارومه؟  همین به همه دنیا می ارزه

اره ارومم ولی شاید ته دلم حسرت موقعیت اجتماعی اون خواستگار قبلی بخورم ولی شوهرم انقدر با درکه فکر نمیکنم هیچ مردی مثلش باشه

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
کسی که سختی کشیده و پشتکار داشته ارزشش بالاتر از کسی نیست که بیکار توی خونه نشسته؟

ارزش ادمارو به رفتارشون میبینم نه تیپ و قیافه و پول و تحصیلات.

ترجیح میدم یر این اساس به ادما احترام و ارزش بدم.

نمیدونستم معاینه هم ممنوعه 😑  بنظرم شما مریض شدی برو پیش دعا نویس واست دعا بنویسه خوب بشی&nbs ...

من یبارم ام ار ای واس کمرم میخواستم انجام بدم رفتم داخل یه اقایی که مسوولش بود لباس مخصوص ابی اینا یبار مصرف تنم بود دیدم هی داره بالا تنه به بهونخ درست کردن لباسم دس میزد .اخز دستم گذاشتم رو بدنم . برا خودت پیش بیاد متوجه میشی