2777
2789

مدل النگوهایی که قبلا فروختم ظریفن اما توپرررر 

و دوتاش میشه ۴۰

از طرفی میشه با ۴۰ تومن یه سرویس(گردنبند و دستبند و گوشواره یا نیم ست پلاک و زنجیر و گوشواره)خیلی ظریف خرید 

کلا طلا ندارم خالی ام الان به نظرتون کدوم

برای پس انداز میخوام و البته استفاده 

به نظر شما کدوم؟

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟

قطعا دوتا النگو چون کم اجرته طلای بیشتری میشه به نسبت نیم ست 

چون اجرت اونا بالاتره

انگشتر# اصلا دوست ندارم

بچه ها اینجا نه تاپیکاتون راحت حذف میشه نه کاربریتون تعلیق شه تاپیکاتون حذف میشه...یعنی کاربریت تعلیق شه کل تاپیکات وهمه میتونن ببینن... پس اثرت تاابد باقی میمونه ...اگر ممکنه شناسایی شی دیگه اینجا دردودل نکن ...مدیر سایت داری جوری جلومیری که کم کم همه خواننده خاموش بشن؟؟؟؟منظورتون چیه؟

نیم ست با انگشترش بگیر

امروز 23 مرداد 403 نیت کردم تا سال اینده خونه بخرم😍دلم میخواد بعد خونه دار شدن برای دوقلو اقدام کنم😅 اخه من عاشق دوقلوام لطفا با هرچیزی که بهش معتقدین برای من انرژی مثبت بفرستین 😍🌹ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
نیم ست با انگشترش بگیر

از انگشتر به شددددت بدم میاد

قطعا دوتا النگو چون کم اجرته طلای بیشتری میشه به نسبت نیم ست  چون اجرت اونا بالاتره ان ...

مستعل بخر نیم ست رو

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

یه گردنبند با یه دستبند. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را
سرویس بخر بهتره

چرا؟

یه گردنبند با یه دستبند. 

یا گردنبند با گوشواره. یا فقط دستبند

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را