2777
2789
عنوان

خانما بیاید🔞🔞

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت داری عزیزم منم یه مدت همین جوری بودم الان هم فک کنم دارم اونجوری میشم ش و ر ت به هیچ وجه نپوش دسشویی هم رفتی حتما خودتو با دستمال تمیز خشک کن دستمالت حتما باید تمیز باشه دستمال کاغذی استفاده نکن چون دستمال کاغذی خودش عامل عفونته یه دستمال تمیز و نرم استفاده کن 

از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست
2799

نگا وقتی پریود شدی اگه پریودیت نارنجی بود عفونت گرفتی 

ولی ترشحات اشکالی نیس مال منم اینجوریه خیلی ترشحات دارم البته من تنبلی تخمدان دارما شاید برای اینم باشه

خدایا شکرت بابت همه چی 

ترشحات زرو ومایع قرص خوراکی مترونیدازول وترشحات تیکه ای وسفید قرص خوراکی فلوکونازول وبعد هربار دستشویی حتما خودتو خشک کن وشورتاتو تند تند عوض کن وبا صابون بشور نه تاید وتوافتاب وهوای ازاد خشک کن نه تواپارتمان

لبخند به همه قشنگی ها ارامش میاره 
همیشه همینطوره؟ اگه ماهی یه هفته اینطوریه یعنی تایم تخمک گذاریته

موقع تخمک گذاری ترشحام زیاد میشد کلا الانم اتفاقا توی همون تخمک گذاریم ولی این سری حس میکنم مثل همیشه نیست آخه با اینکه اون ناحیه و شورتم تمیزه بعد از دو سه ساعت یکمی بو میگیره 

عفونت داری

اخه نه ترشحام چیز جدید و غیر طبیعی شده ن رنگش عوض شده نه حالتش و اینا بی ادبی رقیق شیری رنگه من شنیدم پنیری یا قرمز قهوه ای باشه بده، سوزش و درد هم ندارم بازم ممکنه عفونت باشه؟

دستمال کاغذی میگن خوب نیست  میتونی لباس زیر استفاده نکنی در مورد ترشحات زرد اطلاعات زیاد ندار ...

ن ترشحاتم شیری و رقیق هست، روی شرت زرد میشه ک اونم برای همه هست، من مشکلم اینه ک انگار بو میگیره زود 

اخه نه ترشحام چیز جدید و غیر طبیعی شده ن رنگش عوض شده نه حالتش و اینا بی ادبی رقیق شیری رنگه من شنید ...

ترشحات عادی عفونت سفید رنگ و بد بوعه 

نمیدونم مال شما قبلنا چرا رنگش متفاوت بوده

عشق رازی ست که تنها به خدا باید گفت🕊🌛
عفونت داری عزیزم منم یه مدت همین جوری بودم الان هم فک کنم دارم اونجوری میشم ش و ر ت به هیچ وجه نپوش ...

اخه نه ترشحام چیز جدید و غیر طبیعی شده ن رنگش عوض شده نه حالتش و اینا بی ادبی رقیق شیری رنگه من شنیدم پنیری یا قرمز قهوه ای باشه بده، سوزش و درد هم ندارم بازم ممکنه عفونت باشه؟