2777
2789
عنوان

تلافی اذیت های شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1119 بازدید | 57 پست
من چی بگم که قبلا نامزد داشته ،هنوزم بعد سه سال ازدواج بامن بااون درارتباطه

چرا جدا نمیشی ازش؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
همش تو فکر خودکشیم ولی میترسم ناقص کنم خودمو

خودکشی  هم‌دنیا وهم آخرتت خراب میکنه. اگع قرار ما باهر مشکلی ب فکر خودکشی باشیم سنگ رو سنگ بند نمیشه عزیزم.  اگع توان  جنگیدن داری بسم الله   ب خودت آسیب نزن خودکشی بدترین راه

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
یعنی چی جاریام حتی جواب سلامم نمی‌دن اوایل ازدواج من زندگیم از همه بهتر بود جهیزیم قیافم هنوزم از او ...

شما که هنوز تکلیفت با خودت مشخص نیست 

تکلیفت با زندگی مشخص نیست ,,,,

شوهرت سرباره نیست 

چرا بچه آوردی و میخوای بیاری؟؟؟

فکر می‌کنی با بچه درست میشه ،،،،

اتفاقا با بچه بیشتر از هم دور میشید و سرد 

منم ۲۰ ساله متاهل هستم عوضی ک سال ب سال بگذره آدم تر بشه حیون تر داره میشه درصورتی ک شوهر خواهرم اونام ۲۰ ساله متاهلن اما اون آدم شوده تازگی ها منم این همیشه خدا طلبکاره از آدم درصورتی ک پخی نیست اما توقع داره خودم براش بکشم در صورتی ک نابودی مو داره می بینه ک مجبورم اما کو خری ک بفهمه

کم محلی خیلی بده  دونفر زیر ی سقف باشن و یکی بدگری کم محلی کنه  خودتو سرگرم کن ببین آخرش چی میشه شایدم کلا آدم درونگرایی هستش

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2801