2777
2789
عنوان

جارو برقی چه مارکی بخرم؟

91 بازدید | 15 پست

سلام لطفاً کمکم کنین

میخام جارو برقی بگیرم نمیدونم چه مارکی بگیرم!

پارس خزر یا پاکشوما یا ناسا؟

فروشنده از ناسا خیلی تعریف میکردم اما من خودم تا به حال نشنیدم مارکشو

الجي و بوش دارم.

اين ماركا شناختي ندارم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

بوش خریدم امسال عالیه

البته اصل آلمان باید بخری نه ترکیه

من تابستون خریدم ۱۲ تومن الان فکر کنم ۱۵ شدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
بوش خریدم امسال عالیه البته اصل آلمان باید بخری نه ترکیه من تابستون خریدم ۱۲ تومن الان فکر کنم ۱۵ ...

من پرسیدم میگن دیگ اصل آلمان تو ایران نیست حتی همون ترکیه شم راحت پیدا نمیشه 

من پرسیدم میگن دیگ اصل آلمان تو ایران نیست حتی همون ترکیه شم راحت پیدا نمیشه 

نه عزیزم هست باید از جای معتبر بگیری

و اینکه من بارکد روشو توی گوشی زدم و تو سایت خود بوش برام باز شد و مشخصات جاروم اومد اصل بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2801