2777
2789
عزیزم بهتر بود اول حضوری خود برادرتو میدیدی اگر واقعا مال خود برادرته یا زیر بار نرو یا به برادرت بگ ...

ببین میدونی آخرین نفر من تو ماشینش بودم ده دقیقه بعد رفته زن داداشمو سوار کرده و اونجا به ذهنش رسیده بگه مال خواهرمه الان داداشم گفته این حرف و منم گذاشته تو عمل انجام شده

درخواست دوستی رد میکنم وقتی جواب استارتر یه تاپیک و دادم خودت نخود آش نکن دوست عزیز اوکی؟ اسی خودش بلد جوابمو بده خودتو ننداز وسط سبک نکن بزرگواری تو حفظ کن و رد شو اگه هم زبون نفهمی هیچی کار خودتو بکن من با زبون نفهم ها دهن به دهن نمیشم بدرود 

یبار جاریم مچ برادرشوهرمو موقع اس ام اس بازی گرفته بود بعد بچه ی خواهرشوهرم گردن گرفت گفت من بودم ،جاری هم رید بهش ها شدید چون میدونست دارن دروغ میگن ولی بخاطر گردن گرفتن اون زبونش کوتاه شد توام الان هرچی بگی عروستون باور نمیکنه فقط از جفتتون حالش بهم میخوره

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

عزیزم زندگی خودتم تو خطر میوفته

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2803

قبول نکن هر کی خربزه می خوره پای لرزشم میشینه حالا چ داداشت چ دوست داداشت نهایت نه جواب بده ن در باز کن با همسرت هم در میون بذار. و برای خودت شر درست نکن اگه  داداشت داره کارایی می‌کنه حق همسرشه ک در جریان قرار بگیره خودتو بذار جای اون گناه داره

یبار جاریم مچ برادرشوهرمو موقع اس ام اس بازی گرفته بود بعد بچه ی خواهرشوهرم گردن گرفت گفت من بودم ،ج ...

موقع اس ام اس بازی فرق میکنه با این جریان من خودم دوست ندارم دخالت کنم اصلااااا داداشم منو گذاشته تو عمل انجام شده بگم نه دشمن میشه باهام میفته رو لج بعد میگه تو از خدات بود زندگی من بهم بخوره و هزار تا حرف دیگه 

درخواست دوستی رد میکنم وقتی جواب استارتر یه تاپیک و دادم خودت نخود آش نکن دوست عزیز اوکی؟ اسی خودش بلد جوابمو بده خودتو ننداز وسط سبک نکن بزرگواری تو حفظ کن و رد شو اگه هم زبون نفهمی هیچی کار خودتو بکن من با زبون نفهم ها دهن به دهن نمیشم بدرود 

من بودم گردن میگرفتم نمیخاستم بینشون خراب شه .. شوهرمم ک باش در میون میزارم اتفاقا تشویق میکنه ک بینشون بهم نریزه.. حالا بعدا با داداشم صحبت میکردم و قسمش میدادم اگه داره خیانت میکنه کنار بزاره 

15 هفته و 4 روز منتظر گرفتن دستای کوچولوتم روودوممم    
قبول نکن هر کی خربزه می خوره پای لرزشم میشینه حالا چ داداشت چ دوست داداشت نهایت نه جواب بده ن در باز ...

خب الان من به همسرم بگم اونم میگه خو باشه بگو مال منه ختم به خیر بشه هم دوست ندارم دخالت کنم هم دوست ندارم همسرم بفهمه داداشم خیانت میکنه میترسم اینم بعدها سواستفاده کنه

یبار جاریم مچ برادرشوهرمو موقع اس ام اس بازی گرفته بود بعد بچه ی خواهرشوهرم گردن گرفت گفت من بودم ،ج ...

دقیقا همین طوره.استارتر ببخشید زن داداشت دراز گوش که نیست. بگی مال توئه فقط خودتو کوچیک کردی. اون داداش از خدا بی خبرت خیلی وقته تخم شک و کینه رو تو زندگیش کاشته و تازه داره درو می کنه نتیجه شو

کاری ندارم اگه بگی یا نه اما طبق قرآن اعتقاد دارم که هر کس مثقالی کار شر انجام بده نتیجه شو می بینه و توام مطمئن باش سر خودت میاد اگه زن داداش بیچاره ت ندونه با چه موجود پست و خائنی داره زندگی می کنه و دو روز دیگه بچه هم بیاره اونوقت داداش احمقت بیفته پی هرزگی و گند بزنه به زندگی خودش و بقيه 

موقع اس ام اس بازی فرق میکنه با این جریان من خودم دوست ندارم دخالت کنم اصلااااا داداشم منو گذاشته تو ...

بنظرت چرا گوشی ساده ؟؟ 

چون حس میکنم تو اون گوشی شماره چندتا برنامه کن داره فقط زنگ میزنه هماهنگ میکنه 

نارحت نشی ولی واقعا ادم واسه رفیقش اینقدر استرس نمیگیره

اسی تو اون گوشی اگه پیام های ناجور باشه زن داداشت ابروتو نبره حواستو جمع کن ،به خاطر داداشم بخاطر خواهرم بخاطر فلانی فلانی خودتو تو خطر ننداز که بدتر در بدتر بشه

من باتو پراز نورم من باتو پراز راز من بی‌تو ولی حنجره ای خالی از آواز، (جنگ بلد ولی صلح طلب) (اصیل که باشی اهل خودنمایی نیستی)
2801