2777
2789
عنوان

دلم میخواد تنها باشم

99 بازدید | 13 پست

سلام 

لعنت به مریضی از این ویروس جدیدا گرفتم رفتم دکتر یه تومن خرجم شد ولی خوب نشدم و کلافم به شدت همه جام درد می‌کنه می‌خوام هیچ کسی خونه نباشه خلوت باشه و بگیرم استراحت کنم 

ولی تف مامانم به شدت تو مخمه حرفاش کاراش اصلا خودش خیلییی داره حالمو بد می‌کنه آنقدر فشاریم کرده می‌خوام بلند بشم آنقدر بزنمش بکوبمش،همه گذاشتن رفتن عشق و حال من ۲۴ ساعته خونه ام داداششمم زنشو آورده اینجا خانواده زنشم دعوت کرده شام اینجان بدم میاد انقدر فقط به فکر خودشونن با این حالم بلند شدم همه جارو تمیز کردم ولی خودشون رفتن بیرون گشت و گذار 

اصلا حوصله ندارم برم بشینم پیششون تو اتاق خواب هم نمیتونم بمونم 

دلم یه دل سیر گریه میخواد دوست دارم همه رو بزنم بگویم از عمق وجود فحش بدم تا حرصم خالی بشه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
حق داری خب بگو حالم بد واقعا شرایط اینو ندارم بیام پیش مهمون یا کاری انجام بدم 

میدونی بمونم تو اتاق مامانم دست تنها نمیتونه اون وقت اونا می‌خوان بیان کمک کنن یه جورایی زشته مردم و مگه نمیشناسی مزخرف شدن 

همه ازدواج کردن به جز من و یکی از خواهرام 

همیشه تو این جور موقعیت ها میزارع از خونه فرار می‌کنه این ور اون ور که مبادا کاری بهش گفته بشه اینجور چیزا بدتر عصبیم می‌کنه 

یکم اش رو هم بده ب من🥴

باشه 

من الان دلم میخاد پیش خانوادم باشم بغلشون کنم ولی...

ISTP...ایران زیبایم روزی میرسه که از دست مهاجما خلاص میشی و نفس میکشی💚🤍❤️  اسم‌های کاربری یادم نمیمونه🥲
2804
منم می‌خوام معلم بشم ولی موفق نشدم هنوز  هیییی الان اگر دانشگاه قبول شده بودم خیلی خوب بودم&n ...

انشالله به خواسته هات برسی

ISTP...ایران زیبایم روزی میرسه که از دست مهاجما خلاص میشی و نفس میکشی💚🤍❤️  اسم‌های کاربری یادم نمیمونه🥲