2777
2789

مریضه این زن 

الان هم پیام داده به گوشیه من ، نوشته نگین( اسم دخترمه) اگه یه چیز بگم از مامانت میپرسی ؟

منم جواب دادم : من همسایشونم ؛ بگو بهش میگم

یه غرورِ یخی یه ستاره ی سرد، یه شب از همه چی به خدا گِله کرد/ یه دفعه به خودش همه چی رو سپرد، دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد/نگران منی به تو قرصه دلم، تو کنار منی نمی ترسه دلم/ بغلم کن ازم همه چیمو بگیر، بذار گریه کنم پیش تو دل سیر/ مگه میشه باشی و تنها بمونم، محاله بذاری محاله بتونم/ دلم دیگه دلتنگیاش بی شماره، هنوزم به جز تو کسی رو نداره/ عوض می کنی زندگیمو تو یادم دادی عاشقیمو / تو رو تا ته خاطراتم کشیدم، به زیبایی تو کسی رو ندیدم / نگو دیگه آب از سر من گذشته، مگه جز تو کی سر نوشتو نوشته؟ تحمل نداره نباشی، دلی که تو تنها خداشی...     https://harfeto.timefriend.net/17202543788292

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

دخترت چن سالشه

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر.