2733
عنوان

چرا همش میخوایم رضایت دیگران رو داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 58 پست
متاسفانه من آدمی ام که ناراحت و رنجش دیگران خیلی برام مهمه  دست خودمم نیست واقعا  یه حس ...

اگه بخاطر ناراحت نشدن دیگران ازحقت بگذری عزت نفست میره زیر صفر وممکنه تن به هر ذلتی بدی

کارت خیلی اشتباهه چون تجربشو داشتم خودت اولویت باش

برای عاقبت بخیریم دعا کن لطفا💚
آدم های فاقد شعور دقیقا همین مدلی حرف میزنن بیشعور نباشیم

دقیقا

من دارم از مشکلی که داره منو اذیت میکنه حرف میزنم 

اون وقت توهین هم می‌شنوم 

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بخاطر ناراحت نشدن دیگران ازحقت بگذری عزت نفست میره زیر صفر وممکنه تن به هر ذلتی بدی کارت خیلی ا ...

منم از همین میترسم 

چون حس میکنم پتانسیل اینو دارم در آینده  خیلی چیزا رو تحمل کنم که حقم نیست درصورتی که میتونستم کاری کنم که هرگز اون بلا سرم نیار 

کاشفان کوچه های بن بستیم ،، حرف های خسته ای داریم،،این بارپیامبری بفرست که تنها گوش کند. ....... آهای خانومی که میخونی این متن رو ، تو مجبور نیستی ناراحتیت رو سر آدمای سایت خالی کنی ، سعی کن حس خوب منتقل کنی و تو سایت جای تخلیه عصبانیت نیست 🤝
آره باید با روانشناس صحبت کنم  ولی تو خانواده با محبتی بزرگ شدم یعنی راحت میتونم بگم به خاطر ع ...

روح روانت لطیف تر شده ازدواج کردی

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
منم از همین میترسم  چون حس میکنم پتانسیل اینو دارم در آینده  خیلی چیزا رو تحمل کنم که حقم ...

بخاطر خودت ازهیچی وهیچکس نترس اگه قراره طرف کسی باشی اول طرف خودت باش..همه به فکرخودشونن هرچقدرم بهت نزدیک باشن..هیچکس دردایی که توکشیدی روبجات نکشیده

برای عاقبت بخیریم دعا کن لطفا💚
روح روانت لطیف تر شده ازدواج کردی

نه مجردم 

یسری مسائل این چند سال اخیر برام پیش اومده که خب خیلی بزرگ نیست ولی همونا کم کم یسری چیزا رو تو من تغییر داده 

بخاطر خودت ازهیچی وهیچکس نترس اگه قراره طرف کسی باشی اول طرف خودت باش..همه به فکرخودشونن هرچقدرم بهت ...

ممنون از حرفات 

حس خوبی بهم داد❤️

هر دو   کمالگرا بودن داره اذیتم میکنه مهر طلبی رو دارم روش کار میکنم بکم پیشرفت داستم&nbs ...

منظورت از کمال طلبی اینه که هیچ کاری نمیکنی تا وقتی که زمان مناسبش پیدا بشه؟ 

نه مجردم  یسری مسائل این چند سال اخیر برام پیش اومده که خب خیلی بزرگ نیست ولی همونا کم کم یسری ...

این حس شوهر دوستی و مادرانه قالبت شده شاید

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
این حس شوهر دوستی و مادرانه قالبت شده شاید

شوهر دوستی چرا😂

شوهر دوستی چرا😂

من میدیدم وقتی پدرم گوشی خاموش بود یا دیر میومد مادرم گریه میکرد

هر دو   کمالگرا بودن داره اذیتم میکنه مهر طلبی رو دارم روش کار میکنم بکم پیشرفت داستم&nbs ...

به خدا هنگ کردم

این چه تغییر مسخره ای توی سایته!!!!

من چندین تاپیک درباره این کمالگرایی زدم و الان که میخوام لینک همون تاپیک ها رو بذارم میگه شما مجوز گذاشتن لینک رو ندارین

ninisite.blog.ir / دیگه تو نینی سایت نیستم و فعالیت ندارم اینجا
2706