2777
2789
عنوان

پیام قطع گاز

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 45 پست
برای منم اومده ... زود میاد پارسال هم گفتن قطع میشه فقط ۲ساعت قطع شد ....حالا بذار بیان فوقش با پیک ...

آخه پیکنیک ندارم😢 وگرنه سرما که حله. ما امسال از اول پاییز و زمستون ده روز هم بخاری روشن نکردیم. هوا گرم بود. ما کمی گرمایی هستیم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

آخه پیکنیک ندارم😢 وگرنه سرما که حله. ما امسال از اول پاییز و زمستون ده روز هم بخاری روشن نکردیم. هو ...

فوقش زنگ میزنی،مادرو خواهر یا همون مهمونتون بگو پیکنیک بیارن ....حالا بذار ببینیم قطع میکنن اول یا الکی گفتن...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2802
توی بروجن لوله گاز ترکیده به خاطر همین

چه بد! کاش زود درستش کنن. مهمونی به جهنم. من خودم معتاد چایی ام😂 بعد بدبختانه من فلاسک چایی ام ماه پیش خورد زمین و شکست. گفتم حالا نیاز که نیست، بعدا میخرم. 

شرکت گاز امروز منو لگد کرد😢

اوه...یعنی قراره کل کشور جریان گاز قطع شه؟؟ الان استان ما خیلی سرده خب باید چیکار کنیم؟ مگه عهد قجره ...

هیتر،،ماکروویو و توستر برا غذا

چایساز

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....

استان ما که کاملاً طبیعیه هیچ مشکلی هم نیست.

احتمالا یا لوله گازی مشکل پیدا کرده تو مسیر استان تون.

یا هم از این پیامک سرکاری ها هست چون از سمت شماره عجیب برات اومده.

دم عیدی از این چیزا زیاد دیدیم

بنظرم از اداره گاز بپرس اگر قراره واقعا قطع بشه مهمونی رو کنسل کن یا اگر وسایل برقی مثل پلوپز و اینج ...

آره راست میگیاااا. پلوپز. انقد استفاده نکردم یادم بهش نبود. هر چند فکر کنم پلو اندازه همه درنیاد. دوبار باید بپزم. چایی رو هم بگم خودشون از خونه با فلاسک بیارن.

دیگه نهایت کاش ببینن دارم سختی میکشم بگن نمیایم😁

اگه قرار به چنین اتفاقی باشه قطعا شبکه های سراسری اعلام میکنن با پیام که نمیشه

اگه خواستی با کسی بحث کنی اول دو تا سوال از خودت بپرس کجای زندگیش هستم؟ کجای زندگی مه؟اگه جواب هر دو منفیه پس ادامه نده
2801