2733

باید دکتر بنویسه و بری بیمارستان بستری بشی و نامه ببری حلال احمر همون وقت بهت میده بعدم قوطی هاشو نگه میداری برای دفعه بعد باید تحویل بدی تا دوباره بهت بدن ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بعد ivf آب آورد شکمم کاش نمیزدم این سرم رو اگر یکبار استفاذه بشه دیگه تا ابد نمیتونید بندناف فرزن ...

باردارنمیشدی یا سقط داشتی که برات تجویزکردن؟ 

حالا بچه داری؟

سر اولی جنسیت برام مهم بود دختر میخواستم یک سال اقدام بودم بعدش خودم خواستم ivf کنم بله یک دختر و ی ...

انشاالله خیر و خوشبختیشون راببینی ...سومی راهم ب موقع و سلامت و راحت به دنیا بیاری ...

سلام وقت بخیر  هلال احمر نمیده این دارورو باید چیکار کرد؟

چرا نمیده؟ 

مگه دکتر ایمونولوژی براتون تجویزنکردند ؟ 

چرا ولی نمیدن  هلال احمر میگه به ما نمیدن این سرم رو  داروخونه های دولتی هم ندارن یا اگر ...

بیمه دارید؟

بله دارم

خب اگه کد تاییدیه براتون اومده . برید که بیمه تاییدش کنه یه نامه بستری هم از دکترتون بگیرید و برید بیمارستان بستری بشید .همراهتون پرونده بستری با تاییدیه بیمه و کد دریافتی میبره حلال احمر اونوقت میدن ...

وگرنه باید ازاد بخرید ک هرکدوم ۵۶۰۰پولشه ...هربار زدن نزدیک ۲۰میلیون میشه

سلام وقت بخیر  هلال احمر نمیده این دارورو باید چیکار کرد؟

سلام دارو گیر آوردین؟ من اهوازم سه بار سقط داشتم دکتر گفته باردار شدی باید هرماه پنج تا سرم ای وی ای جی بزنی حالا رفتیم هلال احمر میگه نداریم معاونت غذا دارو هم رفتم ندارن