2777
2789
عنوان

اگه در حال حاظر مردی خیانت نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 37 پست
انشالله حل بشه مشکلت عزیزم 

کنار اعتیادش اصلا خسیس نیست هر چی پول بخوام بهم میده ولی اعتیادش داغونم کرد درسته الان ترک کرده ولی هر لحظه میترسم بازم معتاد بشه این گفتم همه کامل نیستن مجبوریم با خوبی و بدی بسازیم

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه راضی نمیشه ولی دخترم خیلی روش نفوذ داره امیدوارم دخترم که بزرگتر بشه یکمی بتونه تغییرش بده یعنی ا ...

اره اینجوری عالیه... زن عموی منم همینطوریه شوهرش زیاد حرفشو گوش نمیده و تقریبا همین اخلاقای شوهر شما رو داره ولی الان هرچی دخترش بزرگتر میشه عموم به خاطر بچش بیشتر بهشون میرسه و بیرون میرن و مسافرت و ...

کنار اعتیادش اصلا خسیس نیست هر چی پول بخوام بهم میده ولی اعتیادش داغونم کرد درسته الان ترک کرده ولی ...

دقیقا مجبوریم بسازیم و امیدمون به خدا باشه که یه روزی درست بشه

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون
2799
اره اینجوری عالیه... زن عموی منم همینطوریه شوهرش زیاد حرفشو گوش نمیده و تقریبا همین اخلاقای شوهر شما ...

چقد خوب

دقیقا منم تمام امیدم اینه دخترم بزرگتر بشه بخاطر دخترم یکم نرم تر بشه شوهرم

شوهرم همینه با این تفاوت که پولدار نیست و خیانتم کرده 

از خدامه جدا بشم ولی نذاشت و قرار شد بازم ادامه بدیم.... 

این بار چیزی ازش ببینم بی شک تمومه

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 دارم تغییر میکنم! اونم یه تغییر اساسی😍  کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش🙂🌱  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨
شوهرم همینه با این تفاوت که پولدار نیست و خیانتم کرده  از خدامه جدا بشم ولی نذاشت و قرار شد با ...

خیانت خیلی سخته

انشالله دیگه هیچی ازش نمیبینی و از این به بعد با خوشی کنار هم زندگی کنید

خیانت خیلی سخته انشالله دیگه هیچی ازش نمیبینی و از این به بعد با خوشی کنار هم زندگی کنید

خیلی🖤

ممنون عزیزدلم 🥺

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 دارم تغییر میکنم! اونم یه تغییر اساسی😍  کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش🙂🌱  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨