2777
2789

چی بوده؟؟؟؟

بگین

تا میتونین همه تاپیکامو گزارش بزنین دونه به دونه پاک شن..مرسی✅🌌🌿.این کاربری دست سه تا دوست هست

ضد آفتاب نو از تو جعبه درنیاورده بودم گذاشتم رو میز هیچکس خونه نبود گم شد دقیقا یه ماه بعد جلد خالی شو پیدا کردم:/

https://abzarek.ir/service-p/msg/1955001_احترام احترام میاره!پس اگر دیدی زدم تو برجکت برو رو به دیوار بشین ببین کی کجا چه زمانی پاتو از گلیمت دراز تر کردی که حالتو گرفتم با تشکر♡•-•

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

جن دیدم 

دلیلش رو نمیدونم

تو ۲تا خونه قبلیمون دیدم ولی این خونه جدیدمون تاحالا ندیدم

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری

من خودم هرخابی میبینم تعبیرمیشن به فاصله ی نهایتا یک روز...هیچ جواب منطقیم براش ندارم

تا میتونین همه تاپیکامو گزارش بزنین دونه به دونه پاک شن..مرسی✅🌌🌿.این کاربری دست سه تا دوست هست

چرا دو نفر وقتی قسمت هم نیستن سرراه هم قرار میگیرن🥲

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
آفرین به این میگن تاپیک مفید 

دزد دریایی؟

باز تعلیقت کردن؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1955001_احترام احترام میاره!پس اگر دیدی زدم تو برجکت برو رو به دیوار بشین ببین کی کجا چه زمانی پاتو از گلیمت دراز تر کردی که حالتو گرفتم با تشکر♡•-•