2777
2789

🥺دعا کنین منم ی بخت خوب نسیبم شه  خیلی دوسدارم سامون بگیرم خیلی خجالت میکشم از خانوادم همه دورو بریام سر زندگین فقط من جداشدم بخاطر اعتیاد و رفیق بازی 

مهم انتخاب درسته، و به ازدواج اول و دومدوم مربوط نمیشه.

ولی از این جهت که در ازدواج دوم، تجربه بیشتره و معیارهای عقلایی بیشتره، نتیجه بهتری حاصل میشه.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

من ازدواح دوم کردم . خداروشکر راضیم . خیلی به خدا توکل کن و ازش کمک بخواه ‌. خدا کمکت میکنه مطمئن باش  ولی تو زمانش .‌ باید سعی کنی تو اجتماع مردم و جذب خودت کنی .‌

اصلا خودت و ناراحت نکن. الان خیلی ها جدا شدن  مناسفانه . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👌👌

اگه مدت زمان زیادی از جدایی تون نمیگذره، یه مقدار صبر کنید تا شرایط جانبی تو تصمیم گیری تون دخیل نباشه.

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل
شغلتون چی بوذ...چطوری توی اجتماع بودین

معلم بودم .‌البته با شوهر دومم تو سایت  همسریابی آشنا شدم . اگه سن شما کمه اصلا این جور سایت ها رو پیشنهاد نمی کنم . چون  نیاز به تجربه داره . سن من 38 بود .

[QUOTE=327768380]والا من ۲۷سالمه.....هیچ خواستگاری نیی......خوشگلم تحصیل 

الان دیگه معمولا خودشون باهم آشنا میشن . خواستگاری  که اطرافیان معرفی کنن معمولا کم شده . 

اولش آدم خیلی نگرانه . درکت میکننم. احساس ناامیدی گاها میاد سراغ آدم.  ولی باید این روزها رو تحمل کنی . 

فقط مواطب باش یه وقت تصمیم شتابزده نگیری به صرف اینکه  کسی موقعیت احتناعی و مالیش خوبه . 

تورهای مسافرتی هم خوبن. کلا باید زباد تو اجتماع باشی 

حدود یکسال 

خب واقعا یک سال برای این موضوع زمان زیادی نیست، تا آثار زندگی قبلی کمرنگ تر بشه و با شرایط جدید وفق داده بشه، زمان بیشتری طول میکشه.