2777
2789
عنوان

سلام خانوما همسرم منو تحت فشار میذاره برای سرکار رفتن چجوری بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 73 پست
نه کمکم نکرد خیلی لطف کرد بهم فقط غذا هفته ای ۲ بار از بیرون گرفت اونم خودم جمعه ها کلی غذا میپختم ه ...

مگه از خودتون اصلاً پس‌انداز ندارید که پول کلاستونو بدید ؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
هندونه بذار زیر بغلش. الکی نه بلکه درست و حسابی چاخانش کن( به زبون عامیانه اگه ناراحت نمیشی خرش کن🤣 ...

فکرخوبیه خودم مطرحش کنم یا بذارم اون بگه 

اگه جدیش کرد که معمولا میکنه دلیل محکمم کدوم صحبتم باشه بهتره ؟ بگم فشار کار زیاده یا بگم کارای خونه کمکم نکردی چی بگم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مگه از خودتون اصلاً پس‌انداز ندارید که پول کلاستونو بدید ؟

نه پس اندازمون توی حساب اونه یکی از دلایل دیگم که دلم نیست برم سرکار اینه

رسما داره ازم سواستفاده میشه

ن اصلن ،برعکس دست و دلباز و لارجه ،چیزی کم نمیزاره کارت حقوق دست خودمه کلن  ولی میدونی دوست دا ...

چه خوب 

میفهمم چی میگی  

طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، ادمینی کانال و پیج و ... کارایی هستن که تو خونه میشه ازشون پول درآورد و درآمد خیلی خوبی هم دارن 

آموزش هاشو تو نت ، یوتویوب و ... میتونی ببینی

خدایا خداییتو شکر 🤍                                          اگر نیاز به صحبت ، درددل و ...داشتید تگم کنید تاپیکتون ، بهتون گوش میدم                                 الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن             میشه به نیتم ذکر « یا فتاح » بگی ؟  هرچقد که دوس داشتی حتی یکی/باردارای عزیز من اعتقاد دارم شما به خاطر تودلی های معصومتون دعاتون میگیره ، میشه برام دعا کنید ...                                          اگر دوست داشتید این صفحات رو در روبیکا دنبال کنید                     https://rubika.ir/gord___afarid      https://rubika.ir/reyha_aneh  ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده ...                                                   با شرف باشید و با شرف بمیرید
2803
چه خوب  میفهمم چی میگی   طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، ادمینی کانال و پیج و ... کارایی ...

فکر بدی نیست 

ممنون عزیزم😘

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
فکرخوبیه خودم مطرحش کنم یا بذارم اون بگه  اگه جدیش کرد که معمولا میکنه دلیل محکمم کدوم صحبتم ب ...

هیچ وقت از جملاتی که بار منفی دارن استفاده نکن چون مقاومت میکنه. مقامشو ببر بالا و توی جمع جلو خودش بگو به شوهرم افتخار میکنم که وقتی گفتم نمیخوام برم سر کار قبول کرد. قربونش برم همیشه به نظرات من اهمیت میده و میگه هر تصمیمی بگیری پشتتم🤣

خدا یکی یار یکی دل یکی دلدار یکی
فکر بدی نیست  ممنون عزیزم😘

خواهش جانم😘

خدایا خداییتو شکر 🤍                                          اگر نیاز به صحبت ، درددل و ...داشتید تگم کنید تاپیکتون ، بهتون گوش میدم                                 الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن             میشه به نیتم ذکر « یا فتاح » بگی ؟  هرچقد که دوس داشتی حتی یکی/باردارای عزیز من اعتقاد دارم شما به خاطر تودلی های معصومتون دعاتون میگیره ، میشه برام دعا کنید ...                                          اگر دوست داشتید این صفحات رو در روبیکا دنبال کنید                     https://rubika.ir/gord___afarid      https://rubika.ir/reyha_aneh  ای که مرا خوانده ای ، راه نشانم بده ...                                                   با شرف باشید و با شرف بمیرید
نه پس اندازمون توی حساب اونه یکی از دلایل دیگم که دلم نیست برم سرکار اینه رسما داره ازم سواستفاده م ...

عجب اشتباهی

زن و شوهر یا باید حساب مشترک داشته باشن یا پس‌انداز هر کس تو حساب خودش باشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
نه پس اندازمون توی حساب اونه یکی از دلایل دیگم که دلم نیست برم سرکار اینه رسما داره ازم سواستفاده م ...

خب چرا از اول حساب مشترک باز نکردید؟

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀     دشمنت را هم چو میخ خیمه می خواهم ، مُدام                  سر به سنگ و تن به خاک و ریسمان در گــردنش 🥺🥹💫💫
نه کمکم نکرد خیلی لطف کرد بهم فقط غذا هفته ای ۲ بار از بیرون گرفت اونم خودم جمعه ها کلی غذا میپختم ه ...

خب اینجوری گفتی الان به اینجا رسیدی، هی گفتی نگم ناراحت نشه دعوا نشه و و و . از اول درست برخورد میکردی الان این مشکلارو نداشتی عزیزم. 

الان باهاش صحبت کن، بگو زندگیه مشترکه هر کی باید یه جای کارو بگیره نمیشه من هم بیرون کار کنم هم تو خونه . کارای خونه به ظاهر چیزی نیست ولی در اصل واقعا خسته کنندس و انرژی میبره. یا بیا کارای خونه رو نصف کنیم که هر کی از سرکار بر میگرده یه کاری رو انجام بده یا من دیگه واقعا توان ندارم هر دو کار رو انجام بدم. همش دارم کار میکنم واسه خودم نمیتونم وقت بذارم واسه تو نمیتونم وقت بذارم بی حوصله شدم دیگه انگیزه ندارم.

حساب پس اندازتون هم ازش بخواه برید حساب مشترک باز کنید و پس اندازتون تو اون حساب باشه.نمیشه کار کنی بره تو حساب اون که.یه کم سفت تر بگیر که حقت ضایع نشه.نمیگم دعوا کن با سیاست کارتو پیش ببر.

خطاب به بعضیا:جواب دادن به یه سریا توهین کردن به خودمه، اگه جوابتو نمیدم یعنی نمیتونم شعورم رو در حدت پایین بیارم.
2801