2777
2789
عنوان

تخلیه چربی تزریق شده به صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 3241 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما کجاها رفتید ؟ کسی بوده با لیفت بهتر شده باشه؟

پیش متخصص پوست رفتم. پیش فوق تخصص جراحی پلاستیک رفتم گفتن تخلیه چربی این ناحیه به هیچ وجه انجام نمیشه

متخصص پوست گفت اندولیفت انجام بده انجام دادم یه مقدارش کمتر شد ولی چند ماه بعد خیلی سفت شده متخصص پوست گفت چربی به حالت فیبروز دراومده  و باید چنتا تزریق توش انجام بدی که از این حالت دربیاد

عزیزم شما با روغن بادوم تلخ ماساژش دادی رفت؟

بهتر شد من انزیم هم زدم توی اون سفتی ولی انزیم ممکنه اونجا چال شه برای من نشد. ولی با روغن بادام تلخ مدام نیاز دادم کوچیک شد

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
2803
پیش متخصص پوست رفتم. پیش فوق تخصص جراحی پلاستیک رفتم گفتن تخلیه چربی این ناحیه به هیچ وجه انجام نمیش ...

کورتن تزریق میکنن ک ممکنه چال شه اون قسمت .من بیشتر متخصص های ایران رو زنگ زده بودم دکترهای کنی هستن که قبول کنن و یا اینکه میان کلاهبرداری میکنن  به جای تخلیه سابسیژن انجام میدن و پولتم دود شده رفته .اندولیفت تاثیر زیادی نداره لااقل تا اونحایی ک من از بچه های چربی زدن پ اندولیفت کردن حتی بعضیا شل تز شده و بدرد نخور پول دور ریختن بوده .هایفو و اندولیفت و ار اف ونوس ویوا تاثیر کمی دارن . هیچ دکتری کار سخت گردن نمیگیره برای همین متخصص ها انجام نمیدن  بگردید اگه آشنا دارید دکتری از نزدیکانتون انجام بدید قبلش هم خطراتش رو در نشر بگیری  من همه چی قبول کردم بعد رفتم واسه عمل د

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
شما کجاها رفتید ؟ کسی بوده با لیفت بهتر شده باشه؟

خیر من چند نفری از بچه های تزریق چربی بودن که اندولیفت کردن تاثیری نداشته و گفتن حتی شل تر پ آویز شدن

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
2804

برا آبجی من چند تا گلوله ی کیست بزرگ شدهههه امکان تخلیه هم نداره 😭😭😭

هرروز کارش شده گریه

°از قشنگترین حس‌های دنیا اینه که یکی تو زندگیت باشه که #تُ رو اندازه‌ی همه‌ی آدمایی که دوسِت ندارن ، دوسِت داشته باشه ..💓
عزیزم من‌چندجا توی شیراز رفتم بهم‌ گفتن برداشتن چربی ناحیه فک خطرناک هست و انجام نمیدن دکتر کارگر هن ...

نمیدونم الان کجاس عزیزم  من یکسال پیش تخلیه کردم  .من بیشتر متخصص ها پ فوق تخصص‌های ایران رو گشتم راستش واسه من زندگی تمام شده بود برای همین همه جارو رفتم  اگه زیاد با صورتت مشکل نداری بیخیال ولی اگه واست خیلی عذابه انجام بده چون کار ریسکیه و اگه تا پای جون مهمه تخلیه کن در غیر اینصورت نیازی نیس کسی هم تپ شیراز انجام نمیده برات  حواست باشه بعضی دکترهای شیاد هم میان سابسیژن میکنن به اسم تخلیه چربی خدا لعنتشون کنه پول از مردم میگیرن نفت میخورن بعدم فیبروز نشه خدایی نکرده .

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
2805
وای طفلک پس چیه میگن انزیم و ال و بل تازد اینجور شد

بخدا فقط یه ماه پیش ۱۱ تومن داد آنزیم خارجی براش زدن ۱ درصد هم فرق نکرد 

°از قشنگترین حس‌های دنیا اینه که یکی تو زندگیت باشه که #تُ رو اندازه‌ی همه‌ی آدمایی که دوسِت ندارن ، دوسِت داشته باشه ..💓
2801