2777
2789
عنوان

تخلیه چربی تزریق شده به صورت

3231 بازدید | 76 پست

سلام جهت اطلاع کسانی که تزریق چربی ناموفق داشتن. من تخلیه کردم چند ماه پیش و صورتم تا حد زیادی مثل قبل شد شایدم خودش از بین رفت در هر صورت صورتم برگشت تا ‌۸۰٪ الان چن ماه گذشته  از تخلیه و راضیم.  

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
خب چرا ناموفق بود

مثل عمل بینی  پیوند کلیه یا هر کار دیگه ای ممکنه بد شه  .   ناموفق یعنی اینکه عوض بهتر شدن باعث زشتی شه  چرا شو باید از دکتر پرسید 

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
2804
مثل عمل بینی  پیوند کلیه یا هر کار دیگه ای ممکنه بد شه  .   ناموفق یعنی اینکه عوض بهت ...

بله اینارو متوجهیم 

خب کج شده بود؟ زیاد تزریق کرده بود؟ 

در برابر سوال دوستمونم نمیدونم چرا گارد گرفتین

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
چربی بهتره یا ژل...شما از کجا چربی گرفتی

چربی پشت ران .  چربی که برداشتنش خیلی هزینه بر و سخته به اضافه اینکه راه برگشتش خیلی سخته باید خطر فلج شدن صورتت قبول کنی و تخلیه کنن اونم دکترهای محدودی تخلیه انجام میدن شاید تعدادشون به انگشت دست نمیرسه.  ژل هم  اگه خوب باشه و مجوز دار باز میشه روزای اول با انزیم بره ولی چربی رو باید بری جراحی کنی تا تخلیه کنن تاکید میکنم با خطر فلج شدن صورت و سنت هم باید کم باشه تا دکترها قبول کنن تخلیه کنن چون ممکنه عصبها برنگرده . من سنم چون کم هست قبول کردن تخلیه کنن برام و چند ماه درگیر بودم کلا صورتم رو با تزریق چربی از دست داده بودم بیناییم هم آسیب دید

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
2805
من چربی زدم جذب میشه بنظرم به زحمتش نمی ارزه

برای بعضیا جذب نمیشه کسایی هستن زندگیشون از دست دادن سر همین موضوع از جمله خودم ک  افسردگی گرفته بودم و صورتم نابود شده بود به هر کسی نمیاد و بستگی به مقدار چربی تزریق شده از کجا برداره و کلی موارد دیگ داره .لطفا این کار رو به کسی توصیه نکنید منو خیلیا  درگیر این موضوع بودیم. من زندگیم به دو زمان تقسیم شد قبل و بعد تزریق چربی

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
چربی پشت ران .  چربی که برداشتنش خیلی هزینه بر و سخته به اضافه اینکه راه برگشتش خیلی سخته باید ...

تاپیکای قبلتو دیدم گفتی ژل زدی که...هر سی سی ۴۵۰۰ یعنی اونو کلا تخلیه 

به نام خدایی که دو چشمکی مکی🥲
چقدر هزینش شد درد داره

جایی ک چربی میکشن آره درد داره گِن بستم من 

هزینش متغیره 

ولی برا من خیلیش جذب شد من لبمو زدم یه عمل داشتم همراه با اون بود برا این هزینه دقیقشو نمیدونم

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2801