2733
عنوان

چقدرررر بدون ارایش قشنگ تردید

| مشاهده متن کامل بحث + 1793 بازدید | 113 پست

بچه‌ها من نگفتم فقط نچرال بودن خوبه ها🥲

فقط خواستم یادآوری کنم هر جوری که هستیم با خودمون مهربون تر باشیم و بدونیم همینطور که هستیم با ارزش و زیباییم حالا اگه یکی با آرایش یا کارای زیبایی احساس بهتری داره خب مشکلش چیه انتخابش اینه

نه گلم مطمئن باش با آرایش کم قشنگتر و تو دل بروتری  آرایش زیاد سنت خیلی بالا میزنه  عاشق ...

چشم

نه بچه ندارم اصا🥹😂

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه والا  من از آرایش خوشم میاد حالمو خوب می‌کنه با آرایشم بهترم حالا همه شدن نچرال بدون عیب  .

اینجا نی نی سایته نفرات اول بگن ما ارایش نداریم یا در حد رژ و ضدافتاب ۹۹ درصد همینو میگن🤣

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
چشم نه بچه ندارم اصا🥹😂

چشمت بی بلا عزیزم 😊

انشالله بچه دارم میشی گلم غصه نخور سنی نداری 

برا پروفایلت خیلی وقت بود میخواستم سوال کنم 😁هی یادم میرفت 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
بچه‌ها من نگفتم فقط نچرال بودن خوبه ها🥲 فقط خواستم یادآوری کنم هر جوری که هستیم با خودمون مهربون ت ...

مام پول ندادیم نچرال موندیم من اگه پول داشتم بینیم عمل میکردم پوستمم لیفت میکردم دندونامم کامپوزیت طبیعی میکردم همین 

[QUOTE=326854470]خط چشم که دیگه کسی نمیکشه چه برسه به دائمی. ولی کاشت طبیعی مژه و تزریق ژل برا رفع ع ...

دلیل شکرگزاریتو نفهمیدم فقط😂

فمنیست❌گاو اگر وارد قصر بشه پادشاه نمیشه این قصرِ که طویله میشه