2733
عنوان

ی سوال خنده دار شما مارک روی ظرفاتون رو کی می کنید 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی ندید بدید بوده خداوکیلی 😑😑😑😕😕😕😕✨🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😅😅😂😂😂😂

حالا اینو گوش کن،،،،،

اول های زندگی مشترکمون بود زرشک پلو درست کرده بودم بعد آخر غذا شوهرم خواست از تو مرغ خوری یه تیکه دیگه مرغ برداره یه تیکه کاغذم اومد تو قاشقش 🤭🤭🤭🤭🤭😂😂😂مارک تو مرغ خوری رو درنیاورده بودم،خیس خورده بود قشنگ تیکه تیکه دراومد

من که از عمد نکندم شون خب ی تیکه کاغذه آب بخوره چسبش شل میشه کنده میشه دیگه شما هم باشید ناراحت می شید من نگه مهمونم ظرف هم بشکنه میگم قضا و بلا بوده فدای سرت خودم اینقدر می‌شکنم ...ک ناراحت نشه معذب نشه بعد این رفیق مون برای ی برچسب هزار بار گفتا کاش اصلأ کمک نداده بودم 

منظورت از مارک چیه؟ اون برچسپایی که زدن روشون؟ یا جایی روی لیوانا چیزی حک شده بود؟

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.

😂😂😂منم چنتا از بشقابام داشت جدا نمیشد😵‍💫😵‍💫😵‍💫یه هفته پیش اب داغ ریختم همه رو کندم😝😝چیه ب ادم حس کثیفی دست میده

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2706