2777
2789
عنوان

بچه ها خواهرشوهرم میگه میز تلوزیون برنز

| مشاهده متن کامل بحث + 4139 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

با احترام منم برنز دوس ندارم ب نظرم قدیمی میشه زود 

اما اگه دلت میخواد بگیر مهم اینه خودت با دیدنش ذوق کنی و حالت خوب بشه😍

ولی اگه برنز میگیری دیگه  بقیه وسایل هم بگیر تا همخونی داشته باشه و شیک تر بشه ☺️

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
یعنی وسایلای چوبیمم باید برنز بگیرم؟مگه هست

نه که همه چیو برنز بگیری 

منظورم اینه دقت کن یه هماهنگی بین وسایلات باشه

ولی اگه میزتو برنز گرفتی اینه شمعدونتم برنز بگیر 

خدایا شکرت....خیلی دوستت دارم❤️💌🕊️....
میشه برام یه مدل چوبی بفرستی ممنون

سایت خرابه نمیتونم عکس بدم نت بزنی هست

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروفایل خودمَم🤍فندوق کوشولوي مامان🥹تو دلیِ گشنگم🤰من و بابایی خیلی دوست داریم و بي صبرانه منتظر دیدن روی ماهتیم🫠تو این دنیای کوچیک و هفت میلیارد آدم ، یعنی تو باور میکنی؟ شمردی؟ اصلا کی شمرده؟ به جز سیاستمدار ها ، دیدی کسی آدم بشمره؟! باور نکن🥲.... باور کن همه‌ی دنیا فقط تویی و برخي دوستان🫂بقیه هم تکراری اند...💍 تو از گل و ماه  پري برای من زیباتری، تو تمام دلخوشي این دختری💍🫠من از نسل کوروش نام آورم🥰#نه_به_اعدام_سیاسی🥺