2777
2789
عنوان

پدرم تصادف کرد🥺😭

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 74 پست
@ملوسکتونم     @جان_و_جهانم     @نون_بربریییی     @اعتصامی & ...

صلوات فرستادم 

حمد خوندم ان شاالله سایه اشون مستدام 

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم

یار دبستانی من👫 با من و همراه منی 🌫چوب الف بر سر ما 👩‍🎨بغض من و آه منی🌫 حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیا 🖤✨ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما 🌈🖤 دشت بی فرهنگی ما هرز تموم علفاش 🍂🍃خوب اگه خوب بد اگه بد مرده دلای آدماش 🖤🌈دست من و تو باید این پرده ها رو پاره کنه 🌟✅جز من و تو کی میتونه درد ما رو چاره کنه❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@_faram_     @نخودسیاه     @87madi     @آیه_و_آیماه   & ...

انشالله خوب میشه براشون صلوات می‌فرستم 

ممنون میشم دعام کنید ،از ته دل ،که سلامتیم کامل برگرده ،دوستای گلم دوستتون دارم ،همیشه روزای سخت پناهم اینجا بوده .تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
2796
ممنون عزیزدلم ببخشید تو زحمت افتادی🥺🥺🌹🌹🩷🩷

خواهش میکنم عزیزم این چه حرفیه 🩷🩷🩷🩷

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off اگر تگ کردید و نبودم و ... ناراحت نشید ♡۱۶ سالمه مشکلیههه اینو گفتم برا تخلیه عقده تون تو دعوا ازش استفاده کنید بلکه به آرامش رسیدید خوب شددد😂😂😂🤷‍♀️

عزیزدلم نبینم غمتو 

الهی حالشون خوب بشه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

این تاپیک دوست عزیز، این تاپیک کتابی رو گذاشته که هیچ کتابی مثلش تا به حال نخوندم، با خوندنش فهمیدم که ما چه قدر از امام زمانمون غافل بودیم. در حالی که آقا جان هر ثانیه به یاد ما بودند. خوشحال میشم شما هم این کتاب رو بخونین. اللهم عجل لولیک الفرج🌱دوست عزيزی که امضامو میخونی لطف کن برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست و اگر دوست داشتی بگو منم برای عاقبت بخیری و حاجت رواییتون بفرستم 🌿✨آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است  .                                                                       من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی عکسی ولی با ذلت و خواری پی کو کو نمیگردم ... اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست🌿 تو تاپیک های بازی و سرگرمی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱 

سلام عزیزم خوبی؟ حالشون خوبه؟ بهتر شدن؟ الهی همیشه سلامت باشین

@شاید_کنکوری    

این تاپیک دوست عزیز، این تاپیک کتابی رو گذاشته که هیچ کتابی مثلش تا به حال نخوندم، با خوندنش فهمیدم که ما چه قدر از امام زمانمون غافل بودیم. در حالی که آقا جان هر ثانیه به یاد ما بودند. خوشحال میشم شما هم این کتاب رو بخونین. اللهم عجل لولیک الفرج🌱دوست عزيزی که امضامو میخونی لطف کن برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست و اگر دوست داشتی بگو منم برای عاقبت بخیری و حاجت رواییتون بفرستم 🌿✨آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است  .                                                                       من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی عکسی ولی با ذلت و خواری پی کو کو نمیگردم ... اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست🌿 تو تاپیک های بازی و سرگرمی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱