2777
2789

چرا واقعا مثلا تا قبله ازدواج مادره هیچی براش اهمیتی نداره بر میگرده میگه وای پاشو برو بیرون خونه نبینمت 

برو با دوستات بگرد و خوش باش خونه زیاد افتابی نشو ، یا پسرش مریض میشه اصلا زیاد براش اهمیتی نداره

ولی همون پسرش تا ازدواج میکنه 

بر میگرده میگه وای مادر مریض شدی الان برات سوپ درست میکنم

یا مثلا میگه + دارین میرین بیرون؟! واس چی میرین بیرون ؟ منم ببرین 😌

پسرم منو نمیبری خواهرتو با خودتون ببرین

شمام همین فکرو میکنید😐💔

😂😂😐

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Off اگر تگ کردید و نبودم و ... ناراحت نشید ♡۱۶ سالمه مشکلیههه اینو گفتم برا تخلیه عقده تون تو دعوا ازش استفاده کنید بلکه به آرامش رسیدید خوب شددد😂😂😂🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796

چون این پسر نیست که مهمه زن اون پسر هست که بهش حسادت میکنن

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

تقصیر خود شوهره هست

مثلا بعضیا مادر و خواهرو به زن ترجیح میدن

بعضیا هم مث کوه پشت زنشون هستن 😁

هروقت یاد گرفتین که آدما مثل هم نیست و طرز تفکرات ،عقاید،طرز گفتار ها،سلایق،طریقه زندگی کردن ها ، ساعت خوابها،خانواده ها و فرهنگها باهم تفاوت دارن ، اونوقت به خودتون اجازه بدین توی جاهای عمومی شرکت و اظهار نظر کنین👌با تشکر فراوان 🌹🌈

والا مامان من ک ازاین حرکات نداشته و نداره اما زنداداشم و خودداداشم عجوزه ای بیش نیستن پروووو فضول بیشعور

مادرشوهرمم شاید بعضی موارد دلسوزی کنه اماتااین حد نه

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

دیشب داشتم ب شوهرم میگفتم همینو مادر شوهرم واسه برادر شوهرم هیچی درس نمیکنه غذا صبح تا شب سر کاره ناهارم براش نمیزاره شبام با کلی سرو صدا شام یچیز میزاره گفتم حالا همین فردا زن بگیره مادر شوهرم کلی برا زنش نازو ادا میاد پسرم پسرم میکنه ک فلان غذارو برا پسرم درس کن 

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤