2777
2789

خیلی دلم گرفته میشه برام دعا کنین با هر زبونی که می تونین.

میشه برای شادی روح بابام اگه دلت خواست صلوات بفرستی

چشم عزیزم حتما، انشاالله به آبروی حضرت زینب مشکلت حل شه و آرامش سهم دلت باشه،  شاد باشی

تروخدا شما هم با دل گرغته ت برام دعا کن کارم درست شه و زودتر دوستم و ببینم و خلاصه چیزی که میخوام بشه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

چشم عزیزم حتما، انشاالله به آبروی حضرت زینب مشکلت حل شه و آرامش سهم دلت باشه،  شاد باشی تروخدا ...

انشاالله بهتربن ها برات رقم بخوره برات ایت الکرسی میخونم

2803
چرا دلگرفتگی؟

اول اینکه داغدارم و پدربزرگ نازنینمو از دست دادم. خانواده با مادرم به بدترین شکل برخورد کردن و تهمت و ناروا.با این حال چون خاله م مریض روحیه و داییم معلوله حتی  با اینکه تهمت می زنن دلم براشون کبابه.از روزی که بابابزرگم مرد، ستون خونه مون ریخته شد. دلم خیلی گرفته و کلی گرفتاری داریم

من از رفتن بابام پیش خدا دارم دق میکنم😭

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
اول اینکه داغدارم و پدربزرگ نازنینمو از دست دادم. خانواده با مادرم به بدترین شکل برخورد کردن و تهمت ...

خدا کمکتون کنه😥

گل های بهشت سایبانت بابا،یک دسته ستاره ارمغانت بابا،دیگر چه کسی چشم به راهم باشد،قربان نگاه مهربانت بابا.🖤شادی روح بابایی مهربونم فاتحه و صلوات بفرستین🖤
من از رفتن بابام پیش خدا دارم دق میکنم😭

روحشون شاد باشه خیلی سخته 😭 من براشون حمد میخونم ولی مطمئن باش جای اونا پیش خدا راحت تره و منو تویی که بازموندیم فقط باید قوی و قوی تر بشیم وگرنه زیر بار فشارها ادم نابود میشه

روحشون شاد باشه خیلی سخته 😭 من براشون حمد میخونم ولی مطمئن باش جای اونا پیش خدا راحت تره و منو تویی ...

ممنونم بانو😔دقیقا ما مردیم نه اونا

متاهل

خدا به دلت ارامش بده.من که پدربزرگم واقعا مث بابام بود و مثل کوه پشتم بود ،بدجوری پشتم خالی شد.ولی الان سعی میکنم کارایی که خوشحالش میکرد انجام بدم. دیگه‌چاره ای جز صبر نداریم. براش خیرات بده تا دلت اروم شه.سعی کن بری کلاس ورزش یا نقاشی.خیلی کمکت میکنه خیلیچ

خدا به دلت ارامش بده.من که پدربزرگم واقعا مث بابام بود و مثل کوه پشتم بود ،بدجوری پشتم خالی شد.ولی ا ...

خداروشکر که پدرتو داری قدرشو بدون من دلم براش یه ذره شده😥

2801