2777
2789
عنوان

دائما عصبیم خسته شدم از دست خودم 😭

2246 بازدید | 98 پست

من از وختی بچه اول اوردم تاالان ده ساله دائما عصبیم بقران خسته شدن بریدم . دکتر رفتم فایده نداش دکترمو عوض کردم فایده نداش دلم ب حال بچه هام میسوزه اونارم دیونه کردم. ۶ملیون دادم دستبند مغناطیسی خریدم گفتن اعصابتو آروم میکنه  نشد پونصد دادم حرز امام حواد .شرف شمس. پس من چ غلطی کنم  درمان شم

.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دکتر که رفتی مشکل اعصابت گفت از چیه ؟

از وسواس فکری؟؟

بیا دوستم ،بیا باهم بی خیال شیم ،بیخیال هر مشکلاتی ،بیا هر  لحظه  روی  بدبختی هایمان کلیک  نکنیم ،کمی روی  دلخوشی هایمان کلیک  کنیم ،بیا باهم ذهنمان را آزاد کنیم مانند پروانه ای که از پیله اش آزاد شده و به گذشته فکر نمی کند که در پیله زندانی بوده بلکه  زمان حال برایش مهم است  ،گذشته و بدبختی ها دیگه گذشت ،بیا دوستم❤️‍🩹🖤 اگه میتونی برام سه تا صلوات بفرست ،منم برات حمد بخونم ،اگه صلوات فرستادی حتما ریپ بزن وبهم بگو
بخدا خونم پر شده از دمنوش امروز انققد خودمو زدم . چرااینهمه جوون میمیرن من چرانمیمیرم اخه

چقدر تو شبیه منی

لطفاً خواهشاً برای حاجتم صلوات بفرستید، خدا حاجت همه شما رو روا کنه🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
وختی دوتا بچه داری و دارو خواب آوره چجوری ادامه بدم؟ شش ماه خابیدم فقط با قرص 

باید میگفتی بچه داری باخاب موافق نیستی دارو هاتو عوض میکرد 

منم خیلی اعصبی بودم چندسال پیش رفتم دکتر الان اوکی ام 

فقط یکم افسردگی دارم ک بازم دارو مصرف میکنم

ارتباط با خدا و ائمه رو بیشتر کنید

قران بخونید.....وویس قرآن گوش کنید

زیارت امام رضا با حضرت معصومه رو به نیت برید 

من خودم وویس قرآن خیلی آرومم میکنه🌱

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2801