2777
2789
عنوان

ساعت نقره

99 بازدید | 6 پست

سلام میخوام ساعت مچی نقره بخرم 

بنظرتون ارزش داره یانه؟؟؟؟

چنسال قبل میخواستم بخرم اونموقع ۷۰۰بود دوستم رای مو زد نگرفتم 

الان بالای ۳تومنه 

نه ارزش نداره

سیاه میشه از ریخت میوفته

همینم بخوای بفروشی ۶۰۰، ۷۰۰ برمیدارن

نقره خودش قیمتی نداره همش دستمزده

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...
نه ارزش نداره سیاه میشه از ریخت میوفته همینم بخوای بفروشی ۶۰۰، ۷۰۰ برمیدارن نقره خودش قیمتی نداره ...

نقره های جدید رو دیدید 

اونا سیاه نمیشن ها روکش دارن 

همونموقع اگه ۷۰۰میدادم الان ۵میلیون شده بود نو اش

دست دوم هم ۳تومن میشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نقره های جدید رو دیدید  اونا سیاه نمیشن ها روکش دارن  همونموقع اگه ۷۰۰میدادم الان ۵میلیو ...

نه عزیزم ندیدم ولی من خودم هرچی نقره گرفتم پشیمون شدم، انگشتر و گردنبند اینا منظورمه

ساعتم یدونه دارم شبیه نقره هاست ولی نقره نیست

یکی هم کاسیو اصلی گرفتم 

بنظرم کاسیو هم عمر میکنه هم شیک و قشنگه، یه نقره ای یا طلاییشو بگیر خوشگله خودشم خراب نمیشه، این همه هم نمیخواد پول بدی زیر دو تومنه اصلش

ولی روکش هم به مرور از بین میره و بازم سیاه میشه مخصوصا اینکه ساعت همیشه ادم استفاده میکنه، دوباره باید بدی ابکاری کنن، روکش طلا هم از بین میره نقره که فلزش ضعیف تره

2803
نقره های جدید رو دیدید  اونا سیاه نمیشن ها روکش دارن  همونموقع اگه ۷۰۰میدادم الان ۵میلیو ...

راستی غصه گذشته هم نخور دیگه تموم شده رفته

من نظرم اینه شاید ادم به نفعش بوده که اتفاقی افتاده یا نیوفتاده

البته نقره هم من یه انگشتر چندسال پیش، شاید حدود ۵ سال پیش خریدم حدود ۵۰۰ تومن اینا، سنگینم بود، اول سال دیگه دلمو زده بود تو کمد افتاده بود بردم بفروشم گفت ۴۰۰ تومن میشه، حتی از قیمت خودشم بعد چند سال پایینتر بود، نقره ارزشی نداره

ساعت اصل دارم  Mk ولی نقره هم به دلم مونده

چیز خاصی نیس عزیزم ، خودت برو یه نقره ببین وزنشو بپرس بعدم قیمت فروش نقره رو بپرس و ضرب کن ببین چقد ارزش نقره ش میشه و خودت ببین ارزش داره بخری یا نه

از فروشنده هم میتونی بپرسی بخوای بفروشی چقد برمیدارن، اگه صادق باشه و نخواد جنسو بندازه بهت میگه

ولی اگرم واقعا برات مهم نیس قیمتشو استفادشو میکنی بگیر تو دلت نمونه

یا تو مغازه یکم دستت بنداز ببین واقعا باهاش حال میکنی یا هوس زودگذره و فقط چون نخریدی تو دلته

خلاصه خودت برانداز کن ببین حست چجوریه اگه واقعا دلت میخواد جدای از بدی هاش بگیر عزیزم