2777
2789
عنوان

بنظرتون

61 بازدید | 7 پست

یه دخترم کلاس اوله و دوچرخه داری یکیش پیش دبستانی دوچرخه نداره  باهم دور میزنن اما خب بعضی وقتا بحثشون میشه و کوچولوعه قهر میکنه میگه برا دوچرخه بخر 

بنظرتون براش دوچرخه بخرم   یا  اسکیت ک هردوتاشو داشته باشن؟ 

شهردار زن جان 🥴

سلام. دوچرخه

کاربر پسر/شیطان پرستم / امضام فان نیست/ دوست عزیز اگر مخالف امضامی بحث نکن بام چون به جایی نمی‌رسی / عاشق شخصیت ابلیس هستم 😍 اتئیست کاکتوس هَم باشی #بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ #تنم بشه:)' M+A=❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دلیلشم میگی لطفا 

چون اگر اسکیت هم بخری دوباره یکی قهر می‌کنه برای منم بخر😂😁 

کاربر پسر/شیطان پرستم / امضام فان نیست/ دوست عزیز اگر مخالف امضامی بحث نکن بام چون به جایی نمی‌رسی / عاشق شخصیت ابلیس هستم 😍 اتئیست کاکتوس هَم باشی #بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ #تنم بشه:)' M+A=❤️
2802
اره درسته  اما اینم میتونه گروکشی کنه بگه دوچره بده اسکیت بدم😂

خدا حفظشون کنه ❤️. 

خدا حفظشون کنه ❤️. 

مچکرم 

ایشالا روزی شما 

همون دوچرخه رو میخرم   باهم دوچرخه سواری کنن 

بعدا برا دوتاشون اسکیت میخرم 

ممنون وقت گذاشتی❤️

شهردار زن جان 🥴
مچکرم  ایشالا روزی شما  همون دوچرخه رو میخرم   باهم دوچرخه سواری کنن  بعدا ...

خواهش میکنم

اره همون دوچرخه 😁