2733
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟

247 بازدید | 29 پست

سابقا یه دوست داشتم که با خواهرش باهم دوست بودیم و خلاصه طی یه جریانایی من گذاشتمشون کنار و باهاشون کمرنگ شدم،،امشب دیدم استوری گذاشته یکیشون پشت سر استوری من که اره با انفالو کردنم خوشحالم کن و بس کن ناله هات روووو

منم حقیقتش حرصی شدم یعنی اول نبودما،،برام مهم نبود چون قیدش رو زده بودم،،ولی شوهرم برگشت گفت تقصیر خودته تو کرم داری همش استوری غم انگیز میزاری،،خب من شاید از اون متن و استوری خوشم اومده گذاشتم بخ بقیه چه اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی اینقدر ناراحتم دلم مبخواد گریه کنم،،چندبار گفتم بزار بی مخلی کنم باز اومدم گفتم بزار از پست و استوری هام هایدشون کنم دوباره گفتم بیام منم استوری بزارم بنویسم بیا اول بوست کنم بعد بزارمت کنار،،،ولی واقعا نمیدونم چه جوابی مناسبه مخصوصا که ناراحتم

آنفالوش میکردم و خوشحالش میکردم و هر استوری هم که دلم میخواست میزاشتم 

(البته من کلا اهل استوری گذاشتن نیستم)

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

حالا مطمئنی برای شما میذاره 

بنظرم اصلا سین نکن ک اعصابم خرد نشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
آنفالوش میکردم و خوشحالش میکردم و هر استوری هم که دلم میخواست میزاشتم  (البته من کلا اهل استور ...

خب من اونو انفالو کنم اونم باز پستای منو میبینه دیگه

هیچوقت استوری غمگین نزار هیچکس فکر نمیکنه از متن خوشت اومده همه فکر میکنن مشکل داری تو زندگیت

اره دقیقا همه همین رو فگر میکنن خب به شما چه اخه

2706