2733
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 29 پست
خب من اونو انفالو کنم اونم باز پستای منو میبینه دیگه

بلاکش کن هایدش کن حذفش کن چمیدونم یه کاری که باعث حرس خوردنت نشه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقا هیچ عکس العملی نشون نده که بفهمه به خودت گرفتی 

ولی خیلی خوبه اون درگیرته 

اگه نبود که استوری نمیزاشت برات 

چندوقت دیگه یه استوری خوشحال درکنار همسرت بزار

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
اره دقیقا همه همین رو فگر میکنن خب به شما چه اخه

نمیشه ک به شما چه

اگ ب اونا چه خودت بخون و رد شو

دیگ استوری گذاشتنت چیه

خودت اونارو شریک میکنی تو دونستنش

و همه اون فکر میکنن

شمام دیگ غمگین نزار 

انگیزشی بزار متن زیبا و دل نشین بزار 

لا ب لاشم برای همسرت استوری بزار 

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا هیچ عکس العملی نشون نده که بفهمه به خودت گرفتی  ولی خیلی خوبه اون درگیرته  اگه نب ...

اخه استوری من گذاشتم به اون نبود تازه توی کلوز فرندم گذاشته بود برایراستوریش من رو و من تنها بودم

اخه استوری من گذاشتم به اون نبود تازه توی کلوز فرندم گذاشته بود برایراستوریش من رو و من تنها بودم

باز هیچی نگو این که آدم حسابش نکنی و چیزی نگی بیشتر میسوزه 

وقتی حرفی چیزی بگی خوشحال میشه که ناراحتت کرده پس دشمن شاد نکن

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
خیلی عصبیممم یعنی

نه عصبی نیستی ولی زیادی روی نظر دیگران راجب خودت حساسی باعث میشه اعصابت بهم بریزه و آرامشت از بین بره 

اینو بدون ارزش نداره هیچ کس که ذره ای باعث از بین رفتن آرامشت بشه 

پس بدون هیچ تعارف و خجالت وحرف پس و پیش حذف هر کسی که آرامشت رو ازت میگیره

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706