2733
سلام. .من سه ساله گواهینامه گرفتم و 9ماهه که باجدیت رانتدگی میکنم و دست فرمونم هم خوبه..توی جاده فقط یبار رفتم اونم بیشتر از نود تا نرفتم..حالا فردا میخایم بریم شهر مامان بزرگم که فاصله اش صدکیلومتره تا شهرخودم....بنظرتون ازپسش برمیام؟؟ شما توصیه تون چیه...
کاش تو سهم من بودی❤️
اره بابا تو جاده فقط باید گاز کم و زیاد کنی و چراغ زدن و کنار رفتن فراموش نشه
‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر
آره عزیزم اتفاقا رانندگی تو جاده به مراتب راحتتر از تو شهره. الانم ترافیکه و حجم ماشینها زیاده فکر نکنم بتونی دنده 4 هم بری
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره عزیزم تو جاده راحتتره فقط،لطفا خودت رو با احتیاط،زیاد تابلو نکن گاهی اوقات سرعت کم خطرش بیشتره مثلا تو اتوبان با ۹۰تا بری همش میخوان سبقت بگیرن ولی بنداز باند سبقت و ۱۲۰تا با بقیه برو
از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست...
عزیزم دقیقا رانندگی تو جاده راحت تره فقط حواست باشه اگه جاده باده یا خیسه مراقب سر خوردن ماشین تو سرعت بالا باید باشی. تو سرعت بالا یه کوچولو چرخش فرمون کلی ماشینو به چپ وراست میبره پس خیلی فرمونو نچرخون. به چراغ راننده ها ی جلو وپشت سر توجه کن اما هول نکن. ۱۰۰ کیلومتر چیزی نیس اما اگه تو چشات احساس خستگی کردی بزن کنار یه خستگی در کن. سفر خوب وراحت وخوشی داشته باشی ومطمئن باش از توشهر ودنده مدام عوض کردن وبوق و...خیلی راحت تره
"كان حسين بن علي علیه السلام  يقول من دمعتا عيناه فينا دمعة أو قطرت عيناه فينا قطرة اثواه الله عز وجل الجنة."
2706