2733

دوستان من یه دانش اموز ۱۲ ،۱۳ ساله دارم که مشکلات خانوادگی زیادی داره بچه طلاقه مادرش دوست پسر داره اصلا به این دختر اهمیت نمیده پدر اصلیشم که گذاشته رفته  مادرش از این مدلهاس که ۱۳ ۱۴ سالگی ازدواج کرده و کلا بی مسئولیته الانم که طلاق گرفته دنبال خوش گذرونی خودشه جلوی دخترش دوست پسر بازی میکنه و بزور میخواد این بچهررو هم شوهر بده که راحتتر به کاراش برسه بارها هم کتک ش زده و تهدید به بهزیستی کرده حتی دوست پسر مادره براش تصمیم میگیره طفلی خیلی خانواده بدی داره اینم به دوست پسر و سیگارپناه برده اونم توی این سن واقعا دلم براش میسوزه نمیدونم چیکاد کنم براش 😖😖😖حتی قصد خودکشی هم داشته  همکارا میگن اهمیت نده حساس نشو ولی نمیتونم 😥😥

عزیزم شاید بهزیستی بهتر باشه براش 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببرش بهزیستی یا اگه مادربزرگ پدربزرگ داره 

که نگهش میدارن ببرش اونجا 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

مامانش جدا شده الان دوس پسر داره

ی زن بالغ بعد طلاق هم نباید دوس پسر داشته باشه؟

این دیگه ب خودش مربوطه فقط بچه رو نباید زود شوهر بده

هر چند ک از دید نی نی سایتیا فاجعه اصلی دوس پسر داشتن مامانس

اولا اینکه همکارا خیلی اشتباه می کنن، هیچ وقت نباید فراموش کنیم ما نسبت به همنوعامون مسئولیم.

بعدم، مدرسه مشاور نداره؟ نمی شه با اون صحبت کرد؟

و اینکه این بچه واقعا بدسپرسته، فکر می کنم تو بهزیستی حتی بهتر می تونه زنذگی کنه!

کاری از تو برنمیاد عزیزم اوضاع خیلی داغونه 

فقط بی اهمیت باش 

یا میخوایی به اورژانس اجتماعی تماس بگیر 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

یعنی چی اهمیتی نده ☹️

من راهشو نمیدونم اما به مدیر مدرسه بگید

حتی اگه کاری نکردن شما تلاشتونو بکنید 

گناه داره

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مامانش جدا شده الان دوس پسر داره ی زن بالغ بعد طلاق هم نباید دوس پسر داشته باشه؟ این دیگه ب خودش م ...

عزیزم دوست پسر زیر ۱۸ سال 

سیگار کشیدن و مهم تر از همه خودکشی رو باید جدی گرفت 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
مامانش جدا شده الان دوس پسر داره ی زن بالغ بعد طلاق هم نباید دوس پسر داشته باشه؟ این دیگه ب خودش م ...

میتونه داشته باشه اما نه اینکه اولیتش باشه وقتی یه موجود به دنیا میاری در قبالش مسئولی اونم تو سن حساسی که ابن دختر داره اون به خواست خودش نیومده حالا که بچه داره اولیت بچه است دوست مسرم داره مباید علنی جلو دخترش بیاره

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  

بهزیستی مگه چشه که تهدید کرده؟

این بره بهزیستی که جاش راحت تره 

یه ماه قبل تابستون بزنگید اورژانس اجتماعی موضوع رو بگید میان پیگیری میکنن اگه موقعیتش بد بود میبرنش تا ، آخر تابستون هم اگه خوانوادش تحویلش نگیرن مرکز اصلی جا پیدا بشه میفرستنش بره درسشو بخونه به زندگیش برسه حواسشون هم بهش هست

از نظر منم پارتنر داشتن یک خانم تنها ایراد نداره

ولی این که اون مرد برای این بچه تصمیم گیری می‌کنه صحیح نیست 

2706