2733
دپرس بودم. اما وقتی یاد مردم غزه افتادم از خودم و خدای خودم خجالت کشیدم. باید خیلی مقاوم تر باشیم ...

اوکی 

چرا خودتو با مردم کشورهای پیشرفته مقایسه نمیکنی

چه حکایت عجیبی دارد پاییز عاشق را عاشق تر می کند و تنها را تنهاتر
فکرم درگیره  هم میخام شام بزارم.هم حموم.هم موهامو رنگ کنم  نمیدونم کدومو اول شروع کنم&nb ...

به همین تربیتی که نوشتید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چآق میشم هرچی یادمه تو کل عمر رژیم بودم اگه رژیم ول کنم تو یه هفته هفت کیلو چاق میشم

عهه پس خودتونو بجای اینکه عذاب بدید برید باشگاه 

عهه پس خودتونو بجای اینکه عذاب بدید برید باشگاه 

بیست سال ورزش هم میکنم استعداد چاقی دارم به خصوص سر شونه هام‌زود چاق میشه و وایه یه خانم‌سر شونه بزرگ خیلی زشته 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
بیست سال ورزش هم میکنم استعداد چاقی دارم به خصوص سر شونه هام‌زود چاق میشه و وایه یه خانم‌سر شونه بزر ...

برید تو مسابقه مستر المپیا شرکت کنید پس برای خانوما هم داره 

فارغ از شوخی امیدوارم بدل نگیرید اما سخته اونایی که استعداد چاقی دارن 

برید تو مسابقه مستر المپیا شرکت کنید پس برای خانوما هم داره  فارغ از شوخی امی ...

شاید باورت نشه قدمم بلنده یه مدت هیئت قایقرانی بهم میگفت بیا تو مسابقات شرکت کن😂😂😂

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
شاید باورت نشه قدمم بلنده یه مدت هیئت قایقرانی بهم میگفت بیا تو مسابقات شرکت کن😂😂😂

اشتباه کردی نرفتی   

2706