2733

خانما چجوری به همکار م و مدیر مدرسه م بگم قصد ازدواج ندارم که مودبانه باشه ؟ من فکرام رو کردم و میخوام با خانواده م مهاجرت کنم و اینکه کیس هایی که به من معرفی شدند از خانواده های مذهبی و معتقدی هستند خواهشا بد برداشت نکنید و حمله نکنید  من نه میگم خوبن نه بد و در همه  اقشار   خوب  و بد   هس ولی من کلا نمیتونم با افراد معتقد ازدواج کنم و معیارهامون به هم نمیخوره  قصد ازدواج با فردی رو دارم که اصلا مذهبی نباشه و فرهنگش مثله خانواده مون باشه  و اینکه حتما مهاجرت کنم 😕 پدرم هم بزودی مهاجرت میکنن من نمیتونم اینجا ازدداج کنم چون اختیارم دست اون میفته و قانون ایران جوری که برای خروج از کشور باید اجازه شوهر باشه ولی الان ازادم چنین دردسری ندارم و یه سری مسایل دیگه سرتونو درد نیارم یه راهکار خوب برای دک خواستگار بگید 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو میخام مهاجرت کنم ایران موندنی نیستم واسه همین فعلا قصد ندازم ازواج کنم 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
برو مهاجرت کن من هرکی اومد گفتم گوه نخور خلاص ۱۹ سالگی هم‌مهاجرت کردم😂😂

الان بخای مهاجرت کنی درسی یا کاری (حیظه پیرا پززشکی)چقد سرمایه لازمه ؟

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
بگو قصد ازدواج ندارم فعلا. بیشتر از این توضیح نده ، و از برنامه های احتمالی آینده ات خیلی حرف نزن ...

اره نمیخوام برنانه مو بگم ولی هرجور میبینم مهاجرت ارزش داره به ازدواج

جواب نه بده و بگو مذهبی نیستی احتمالا پوششت جوریه که فکر کرده مذهبی هستی اگر بدونه خودش پا پس میکشه چون ی ادم با عقاید مدهبی هرگزززز شما رو انتخاب نمیکنه 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
چطور پناهندگی بهت دادن

بدترین نوع رفتنه و اغلب سیاسی میرن 

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2706