2733
آها ولی ببخش نفهمیدم نقش چی🙈

روانشناس دیگ 😂گفتم بالاتر 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیر گرفتم 😥

🤦🏼‍♀️عب ندارع من درست نرسوندم شاید 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
ن من بد خوندم شاید راستی یه سوال این چه اسمی هس که برا خودت زدی

نمی‌دونم اون موقع ب ذهنم اومد 

خانومِ باد 

تعلیق اوه اوه برا من سخته 

برا من سخت نبود خدائیش ...به قول حبیب تو لیسانسه ها ..کی ضرر کرد ..مشخصه نی نی سایت . .همچین فرهیخته ای مثل من تو سایت نباشه هی سایت از نظر محتوا ریزش میکنه و آسیبهای اجتماعی هم بیشتر میشه       

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
چطوری از تعلیق در اومدی 

مدت دار بود ...فکر کنم 15 روزه .....بعد 15 روز سیستمی رفع تعلیق شدم ...تا حالا تعلیق نشده بودم .برام جالب بود ....

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
آهان  چطوری فهمیدی مدت دار هستش

نی نی یار بهم پیام داد که شما تو یه تاپیک حاشیه دار شرکت کردی و به مدت 15 روز تعلیق شدی ....